Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i znowu jak ja jestem to nikogo innego nie ma :(

ja jestem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Breloki będą pod koniec lutego, o ile znów czegoś wykonawca nie wywinie. Mam przynajmniej nadzieję, że będą naprawdę wysokiej jakości.

Dzisiaj miałem małą wycieczkę, po drodze mijałem 5 nieoznakowanych radiowozów :blink:

Opublikowano

5 :shocked: to jakiś hurt normalnie plaga :evil:

Opublikowano

i znowu jak ja jestem to nikogo innego nie ma :(

to przeciez nie pora, kiedy wybierasz sie spac.... bedziemy okolo 22.oo :cool1:

Opublikowano

i znowu jak ja jestem to nikogo innego nie ma :(

to przeciez nie pora, kiedy wybierasz sie spac.... bedziemy okolo 22.oo :cool1:

no tak jakoś :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
:evil:
Opublikowano

Suszarek już nie liczyłem, ogólnie jest masakra na drogach, mają dziurę budżetową i ją łatają... Bez anteny ani rusz w dalszą trasę.

Opublikowano

Suszarek już nie liczyłem, ogólnie jest masakra na drogach, mają dziurę budżetową i ją łatają... Bez anteny ani rusz w dalszą trasę.

to norma w końcu początek roku mają na paliwo i szaleją :naughty:

Opublikowano

ale słyszałem że przydział na bene kończy im sie w marcu więc jeszcze troche panowie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale słyszałem że przydział na bene kończy im sie w marcu więc jeszcze troche panowie :naughty: :naughty: :naughty:

eee to akurat jak na zlot będziemy śmigać to bena im się skończy :evil:

Opublikowano

ale słyszałem że przydział na bene kończy im sie w marcu więc jeszcze troche panowie :naughty: :naughty: :naughty:

eee to akurat jak na zlot będziemy śmigać to bena im się skończy :evil:

no to akurat będzie pasować :)

Opublikowano

W zeszłym roku w styczniu 12 pkt złapałem :confused4: Ale wyciągnąłem wnioski :tongue4:

Opublikowano

W zeszłym roku w styczniu 12 pkt złapałem :confused4: Ale wyciągnąłem wnioski :tongue4:

jak się kasują punkty?? np. jak dostałem w marcu 10 a w maju 4 to w marcu rozumiem że mi się te 10 kasuje tak?? a w maju 4??[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 21:22_________________________________________________bo zawsze tak myślałem ale ostatnio pewności nie mam w stosunku do przepisów :mysli:

Opublikowano

Po 12 msc pkt się kasują. Ja już mam czyste konto :decayed:

Opublikowano

W zeszłym roku w styczniu 12 pkt złapałem :confused4: Ale wyciągnąłem wnioski :tongue4:

jak się kasują punkty?? np. jak dostałem w marcu 10 a w maju 4 to w marcu rozumiem że mi się te 10 kasuje tak?? a w maju 4??[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 21:22_________________________________________________bo zawsze tak myślałem ale ostatnio pewności nie mam w stosunku do przepisów :mysli:

sprawdzalem, kazda promocja punktowa zyje wlasnym zyciem... niezaleznie od reszty :naughty:

Opublikowano

sprawdzalem, kazda promocja punktowa zyje wlasnym zyciem... niezaleznie od reszty :naughty:

to dobrze bo po ostatniej naszej rozmowie to już sam zwątpiłem :wink4:

Opublikowano

lece spać paniska. trzymajta sie :):hi:

Opublikowano

już??

kurcze myślałem że dopiero zaczynasz :naughty:

Opublikowano

Wlazłam się przywitać..co byście nie powiedzieli,że tylko zaglądam :tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

Wlazłam się przywitać..co byście nie powiedzieli,że tylko zaglądam :tongue4: :gwizdanie:

jak to mówi IVE " nie zwiedzamy tylko piszemy " :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.