Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo polowa u mnie w pracy klnie na viste za wieszanie i zamulanie :mysli:

mi się na szczęście nie wiesza ale muli na pewno trochę :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja juz ide nyny wiec do juterka panowie :hi:

Opublikowano

bo polowa u mnie w pracy klnie na viste za wieszanie i zamulanie :mysli:

e tam, jak sie dobrze skonfiguruje, nic sie nie muli ani nie wiesza :cool1::tongue4:

Opublikowano

ja tez spadam, narazie

Opublikowano

ja też juz spadam więc dorej nocki Marcin :hi:

Opublikowano

ja tez spadam, narazie

a co wy gruszki? :mysli:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 23:59_________________________________________________nie to nie, sam sobie bede z soba spamowal :cool1:

Opublikowano

ja tez spadam, narazie

a co wy gruszki? :mysli:

śliwki na sośnie :naughty::tongue4:

Opublikowano

znowu jestem 1 o 8:50 :hi: , u mnie zima :kox::decayed:

Opublikowano

Bless aless :hi:

cześć IVE pierwszaku :naughty:

Opublikowano

60k do wygrania w rmf-ie :naughty::wink4:

Opublikowano

to też wyśle eske :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja po cichutku sobie weszłam święcie przekonana,że tu nikogo nie zastanę,a to proszę -chłopaki od rana już gadulą.

A podobno to kobiety tylko tak potrafią :wink4::naughty:

Adaś!!!!!! dzisiaj czwartek-a ty w domu?

Opublikowano

Ja po cichutku sobie weszłam święcie przekonana,że tu nikogo nie zastanę,a to proszę -chłopaki od rana już gadulą.

A podobno to kobiety tylko tak potrafią :wink4::naughty:

Adaś!!!!!! dzisiaj czwartek-a ty w domu?

Justyś dni Ci się pochrzaniły :tongue4:

Opublikowano

Adaś, Justyś jak sobie słodzą , a do mnie tylko Iverson i Iverson wszyscy się drą - niech mnie ktoś przytuli ;(

Opublikowano

Adaś, Justyś jak sobie słodzą , a do mnie tylko Iverson i Iverson wszyscy się drą - niech mnie ktoś przytuli ;(

Tomuś przestań tak mówić :evil:

Opublikowano

Tomuś przestań tak mówić :evil:

tak tylko żartowałem , chciałem zobaczyć kto jest najbardziej przytulański i o dziwo.......madaS :decayed::blink:
Opublikowano

Justyś dni Ci się pochrzaniły :tongue4

O kurcze faktycznie :kox: ale sierota ze mnie ,ale to pewnie przez to przeziebienie które mnie łapie :kwasny:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 09:38_________________________________________________

Adaś, Justyś jak sobie słodzą , a do mnie tylko Iverson i Iverson wszyscy się drą - niech mnie ktoś przytuli ;(

Poprawię się Tomku :wink4: a tak naprawdę to najpierw brudzia powinniśmy się napićco by móc sobie pozwolic na jakieś spoufałości :naughty:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 09:41_________________________________________________ Zmykam do pracy... :kwasny: niestety nie wszystkim dane w domku posiedzieć :wink4:

Miłego dnia dla Panów :>

Opublikowano

Poprawię się Tomku :wink4: a tak naprawdę to najpierw brudzia powinniśmy się napićco by móc sobie pozwolic na jakieś spoufałości :naughty:

ja jak wypiję to jestem łatwiejszy , ...wiem o co Ci chodzi :przebiegly:, chcesz mi przejąć moja kochaną Audiczkę :decayed::tongue4:

Opublikowano

Siemka Pany :) co słychać ??

Opublikowano

dzien dobry w ten piekny czwartkowy dzien :kox:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 10:46_________________________________________________

Adaś, Justyś jak sobie słodzą , a do mnie tylko Iverson i Iverson wszyscy się drą - niech mnie ktoś przytuli ;(

ty tu nie biadol, badz mezczyzna :cool1::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.