Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nike 21 a Ty gdzie dokładnie na winogradasz mieszkasz bo może mieszkamy blisko? Ja na os. kosmitów[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 14:16_________________________________________________

winogrady - jeszcze przez miesiąc a później pod MOSTEM DWORCOWYM :polew:

jeśli moge coś doradzić to proponuje kaponiere tam jest Cieplej :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 14:13_________________________________________________no właśnie kuredu jak tam filmy? masz może przegrane?

widzisz dobrze że przypomniałeś bo zapomniałem, ale przywiozę za tydzien na spota na pewno.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spadam jak zawsze do wanny i na obiadek :) do później :)[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 14:19_________________________________________________

nike 21 a Ty gdzie dokładnie na winogradasz mieszkasz bo może mieszkamy blisko? Ja na os. kosmitów[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 14:16_________________________________________________

winogrady - jeszcze przez miesiąc a później pod MOSTEM DWORCOWYM :polew:

jeśli moge coś doradzić to proponuje kaponiere tam jest Cieplej :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 14:13_________________________________________________no właśnie kuredu jak tam filmy? masz może przegrane?

widzisz dobrze że przypomniałeś bo zapomniałem, ale przywiozę za tydzien na spota na pewno.

no własnie na spocie mnie nie będzie teraz bo bede w górach :(

Opublikowano

to jak chcesz to się zgadamy gdzieś tu kiedyś czy ty podjedziesz czy jak i Ci podam filmy

Opublikowano

to jak chcesz to się zgadamy gdzieś tu kiedyś czy ty podjedziesz czy jak i Ci podam filmy

to później sie odezwe bo teraz musze uciekać :gwizdanie:

Opublikowano

kuredu ja na OPW wiec mamy do siebie blisko... :) wiem ze Ty na Kosmonautow bo poznalem parking ze zdjec Twojego auta ;)

Opublikowano

kuredu ja na OPW wiec mamy do siebie blisko... :) wiem ze Ty na Kosmonautow bo poznalem parking ze zdjec Twojego auta ;)

spostrzegawczy jesteś :naughty:

Opublikowano

noo :)

kolezanka tez mi powiedziala ze mam bystre oko ;)

Opublikowano

noo :)

kolezanka tez mi powiedziala ze mam bystre oko ;)

ale która bo pogubić się idzie :kox:

Opublikowano

ta co ja ostatnio widziales na foto :gwizdanie:

Opublikowano

ta co ja ostatnio widziales na foto :gwizdanie:

aaaaa to z Ciebie "bystre oko" :naughty:

Opublikowano

no ba :decayed: czasem trzeba... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 15:30_________________________________________________

Opublikowano

niezły dziwęk co??

Opublikowano

noo :) jak sie kompresor odezwie to se chodzi :naughty:

Opublikowano

takie mini V8 :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Adam kiedys podsylales link do stronki o Lechu... podeslesz jeszcze raz? pamietam ze trzeba bylo haslo wpisac zeby wejsc :naughty:

Opublikowano

dzieki :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.