Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 12:03_________________________________________________fajnie tam Tomus u Was bialo :)
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajnie tam Tomus u Was bialo :)

a mówił że nikt mu nie słodzi :naughty:

Opublikowano

hyhyhy jaki zazdrośnik :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

hyhyhy jaki zazdrośnik :gwizdanie: :cool1:

nie ...ja nie ...cieszę się że jestemy wielkom kochajoncom rodzinom :naughty::kox:

Opublikowano

...daj na bułkę :cool1:

Opublikowano

Witam kolegow z Wielkopolski :hi: :hi:

Mam pytanie i prosbe zarazem

Czy jest ktos kto ma czas, ochote i przede wszystkim nie daleko do miejscowosci PLESZEW? Mam tam fotele do kupienia i chcialbym sprawdzic ich stan faktyczny..

Pozdrowienia (gdyby sie ktos znalazl to prosze o PW, napewno sie oddzwiecze:))

Opublikowano

...daj na bułkę :cool1:

Tomuś dam nawet na rogala :evil:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 12:12_________________________________________________

Witam kolegow z Wielkopolski :hi: :hi:

Mam pytanie i prosbe zarazem

Czy jest ktos kto ma czas, ochote i przede wszystkim nie daleko do miejscowosci PLESZEW? Mam tam fotele do kupienia i chcialbym sprawdzic ich stan faktyczny..

Pozdrowienia (gdyby sie ktos znalazl to prosze o PW, napewno sie oddzwiecze:))

napisz na PW do YELO albo IVERSONA jak będą jechać na spota to może lukną po drodze :cool1:

Opublikowano

Kerczi ja będę mógł Ci luknąc jak coś dopiero w piątek na te fotele... :cool1:

Opublikowano
:mysli: chyba wszyscy na obiad poszli :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: co slychac?
Opublikowano

aaa familiade na TVP 2 :naughty:

Opublikowano

aaa familiade na TVP 2 :naughty:

fuj :decayed: od razu dostalem wysypki :mysli: kiedys to jeszcze popatrzalem na te rozne konkursy...

Opublikowano

aaa familiade na TVP 2 :naughty:

fuj :decayed: od razu dostalem wysypki :mysli: kiedys to jeszcze popatrzalem na te rozne konkursy...

a ja z tych wszystkich konkursów właśnie tylko Familiade oglądam .... taka tradycja podczas obiadu :naughty::kox:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 14:38_________________________________________________czołem pany ja tym razem tylko sie witam i uciekam dalej, jestem już po egzaminie, który poszedł rewelacyjnie :naughty:

a tym czasem spadam na zakupy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no witaj :hi:

gratulajcje :cool1:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 14:38_________________________________________________czołem pany ja tym razem tylko sie witam i uciekam dalej, jestem już po egzaminie, który poszedł rewelacyjnie :naughty:

a tym czasem spadam na zakupy :decayed: :decayed: :decayed:

no to milych zakupow. do zobaczenia o 22.15 :cool1:

Opublikowano

no to milych zakupow. do zobaczenia o 22.15 :cool1:

o randka się szykuje :naughty:

Opublikowano

no to milych zakupow. do zobaczenia o 22.15 :cool1:

o randka się szykuje :naughty:

no na forum, :cool1: o 22.15 oswiadcza ze koniec spamowania, idzie spac, poczym nie moze sie kolejna godzine oderwac :cool1:

Opublikowano

no na forum, :cool1: o 22.15 oswiadcza ze koniec spamowania, idzie spac, poczym nie moze sie kolejna godzine oderwac :cool1:

w sumie racja :mysli:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 14:50_________________________________________________Vista zrobiona?? :naughty:

Opublikowano

Vista zrobiona?? :naughty:

no, wszystko git. teraz mecze xp na stacjonarce :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.