Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

lece troche pospać bo jutro znowu do szkoły :(

wlasnie mialem tobie napisac, ze 2215 juz jakis moment temu minela i chyba masz cosik z zegarkiem nie w porzadku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

funkcjonalnie niewiele. VAG-COM nie ma w 100% opracowanej interpretacji danych nowszych silnikow.

ale chlopaki z rosstecha caly czas dzialaja :cool1:

podstawowa roznica to cena vas kosztuje 10.000 EU

bo moge miec kabelek od vas-a, bede chcial go przerobic, a jak sie nie uda to wykorzystam sama wtyczke. Nawet nie wiem jak ten kabel wyglada ale dostane go za free[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 00:02_________________________________________________I jeszcze jedna sprawa, dlaczego nie moge nic wystawic na sprzedaz na forum. nie moge załozyc nowego watku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna sprawa, dlaczego nie moge nic wystawic na sprzedaz na forum. nie moge załozyc nowego watku

możliwość tworzenia ogłoszeń sprzedazy jest udostepniona, po przekroczenu 30 postów - notowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest panowie i panie których teraz też nie ma .....śpita pewnie... a ja po imprezce z słuchajcie- 3 pifka +....., i co Wy na to :naughty: trenuje żeby wiochy Wam nie narobić na zlocie... :evil:

Przemykam powoli przez bariere która mnie dzieli od zamknięcia oczu ...więc mówie grzecznie BLESS :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja p****lę, co za warunki na drodze :slina: Takiej masakry, to dawno nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lece troche pospać bo jutro znowu do szkoły :(

wlasnie mialem tobie napisac, ze 2215 juz jakis moment temu minela i chyba masz cosik z zegarkiem nie w porzadku :cool1:

naśmiewaj sie naśmiewaj, jak bede mieć Twoje lata to też nie bede potrzebował tyle snu co teraz :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 07:38_________________________________________________

Ja p****lę, co za warunki na drodze :slina: Takiej masakry, to dawno nie było.

no ja właśnie wychodzę z domku to zaraz pewnie przekonam się na własnej skórze jakie są warunki[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 07:39_________________________________________________AHA a tak w ogóle to wszystkim śpiochom mówię dzień dobry :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:

co jest panowie i panie których teraz też nie ma .....śpita pewnie... a ja po imprezce z słuchajcie- 3 pifka +....., i co Wy na to :naughty: trenuje żeby wiochy Wam nie narobić na zlocie... :evil:

ło kur..cze... poszedł ostro... :naughty: do wieczora jak nic neptyk... :decayed::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam u Was sniegu.... :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam u Was sniegu.... :gwizdanie: :gwizdanie:

kto zasłużył ten ma :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 11:57_________________________________________________

:siema:

widze ze madas zabalowal fiu fiu :gwizdanie:

Adaś pewnie o 14 sie pojawi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem właśnie ze szkoły i jest fajnie biało wszędzie :naughty: :naughty: :naughty:

a jak u Ciebie?

u mnie malutko śniegu , ulice czarne tylko chodniki zasypane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starczy juz tej zimy.Dobrze,ze w trojmiescie tyle co nic :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...