Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no na forum, :cool1: o 22.15 oswiadcza ze koniec spamowania, idzie spac, poczym nie moze sie kolejna godzine oderwac :cool1:

no właśnie, że nie dzisiaj Szefo! dziś od 20 do 23 mam zarezerwowany stół i będę pykać w bilarda, więc jak już to pokaże się tutaj koło 24 :tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Vista zrobiona?? :naughty:

no, wszystko git. teraz mecze xp na stacjonarce :polew:

kurcze Syzyf :kox:

Opublikowano

bilardzik :kox: z kim i gdzie idziesz? :gwizdanie:

Opublikowano

bilardzik :kox: z kim i gdzie idziesz? :gwizdanie:

fajnie ma :naughty: ale ja też dzisiaj na imprezie u kolegi poszaleje przy 2 pifkach :evil:

Opublikowano

bilardzik :kox: z kim i gdzie idziesz? :gwizdanie:

jak by co nikuś to zawsze możesz sie dołaczyć ide z bandą Piechowiaków

Opublikowano

jak by co nikuś to zawsze możesz sie dołaczyć ide z bandą Piechowiaków

:hi: może to jakieś moje kuzynostwo... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

a gdzie idziecie? :mysli:

a Ty sie Adam nie zalatw... kupiles 2KC? :cool1:

Opublikowano

a gdzie idziecie? :mysli:

ul.przystań 1[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 16:38_________________________________________________

jak by co nikuś to zawsze możesz sie dołaczyć ide z bandą Piechowiaków

:hi: może to jakieś moje kuzynostwo... :gwizdanie: :kox:

kto wie :decayed:

Opublikowano

a gdzie idziecie? :mysli:

a Ty sie Adam nie zalatw... kupiles 2KC? :cool1:

hA ha ha trenować będę przed Bukowiną :evil: [br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 16:39_________________________________________________cześć Piechol :hi:

Opublikowano

A Ty Adamie uważaj na alkohol :) no i miłej zabawy życzę :):good:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 16:39_________________________________________________Apropo bukowiny wiecie że Ch**e z mojej szkoły w marcu zrobili mi 4 zjazdy? czyli co tyzień do szkoły ide :rant: :rant: :rant:

Opublikowano

A Ty Adamie uważaj na alkohol :) no i miłej zabawy życzę :):good:

oczywiście że będę uważał a i dziękuję za życzenia :cool1:

dokładam swoje - miłego grania chłopaki :kox:

Opublikowano

mada faka uważaj, żeby od pifka biało Ci się nie ścieło :)

Opublikowano

mada faka uważaj, żeby od pifka biało Ci się nie ścieło :)

spoko spoko Vario-T dam rade na lajciku dzisiaj :gwizdanie:

Opublikowano

Witam wszystkich!

W środę odbieram upragnioną A4.

Jak się uda to pojawię się na spocie :)

Opublikowano

Witam wszystkich!

W środę odbieram upragnioną A4.

Jak się uda to pojawię się na spocie :)

Witaj Paweł bardzo fajnie....wpadaj na spocik zapraszamy :good:

no i zaglądaj tu do nas na forum- spoty Poznańskie :)

Opublikowano

prosze prosze... nasze grono sie rozrzesza - fajnie :good:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 18:30_________________________________________________trzebaby jeszcze zlapac kilku klubowiczow i w ogole bedzie :kox:

Opublikowano

oby w dobrym kierunku to szło :naughty::)

Opublikowano

pewnie ze pojdzie... a dlaczego by nie?? :cool1:

Opublikowano

pewnie ze pojdzie... a dlaczego by nie?? :cool1:

chodziło mi żeby frekwencja na spotach wzrastała :naughty:

Opublikowano

zmusic nikogo nie mozemy ale mysle ze jak ktos raz wpadnie na spocik to zalapie bakcyla :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.