Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i co tam? jakiś plan dzisiaj? ja już sie dziś troche poślizgałem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też bym nie wytrzymał jak bym się nie ślizgnął :>.Jak do wieczora coś się ostoi to możemy polatać

[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 17:34_________________________________________________A co do teraz to jeszcze nie wiem.

Opublikowano

jak jechałem dzis na mały spacerek ze znajomą to spotkałem krissa jak na "randewu" z nową miłością leciał :decayed:

Opublikowano

Witaj Bartek :hi: no nie wierzę że się odezwałeś :shocked::kox:

Opublikowano

teraz siedzi cicho i nic nie pisze, chyba zaległości czyta :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

teraz siedzi cicho i nic nie pisze, chyba zaległości czyta :polew: :polew: :polew:

mam nadzieję że ja go nie spłoszyłem :mysli::evil:

Opublikowano

teraz siedzi cicho i nic nie pisze, chyba zaległości czyta :polew: :polew: :polew:

mam nadzieję że ja go nie spłoszyłem :mysli::evil:

mam nadzieje że nie czyta od pierwszej strony :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No cześć ale to chyba było złudzenie. Cieszę się z tak ciepłego przywitania ale niestety mamy z bratem tylko jeden komp a mój czas już się skończył . Narazinek do usłyszenie zobaczenia albo przeczytania :>

Opublikowano

No cześć ale to chyba było złudzenie. Cieszę się z tak ciepłego przywitania ale niestety mamy z bratem tylko jeden komp a mój czas już się skończył . Narazinek do usłyszenie zobaczenia albo przeczytania :>

zaglądaj czasem tutaj :cool1: pozdro dla brata :hi:

Opublikowano

narka Bartoszku :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

kurcze czemu dzisiaj nikogo na spocie nie było :mysli: czekałem godzine i nic :gwizdanie:

Opublikowano

bo dziś spotu nie było :cool1: :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

bo dziś spotu nie było :cool1: :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

o w morde to coś mi się pojebawszy :mysli:

Opublikowano

bo dziś spotu nie było :cool1: :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

o w morde to coś mi się pojebawszy :mysli:

to wszystko przez wczorajsze ...:gwizdanie:...

Opublikowano

bo ja cały czas jestem wczorajszy :evil:

Opublikowano

hehe to może Ty wczoraj byłeś na tym "pseudo" spocie :kox:

Opublikowano

Hej wszystkim. W końcu w najbliższą niedzielę będę miał wolne....stąd też wielkie szanse, że przyjadę i się w końcu poznamy....jak śnieg wytrzyma tydzień to może i kulig zrobimy hehehehehe :> :> :>

Opublikowano

mam nadzieje że nie czyta od pierwszej strony :polew: :polew: :polew:

od pierwszej strony ... ostatnie dwie to już za dużo :P

Opublikowano

hehe to może Ty wczoraj byłeś na tym "pseudo" spocie :kox:

nic nie wiem o jakimś pseudo spocie :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.