Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim, miałem małego bana na net :(

Arki witam S'owicza

Tetis profil nadal nie uzupełniony :(

Nike dzięki za wzięcie mnie pod uwagę

Młody, fajnie będzie się napić w większym gronie :)

A tak po za tym to co słychano????

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nie wiem co dzisiaj się dzieje :mysli:

Opublikowano

niektórzy kompletują notatki na kolejne zaliczenie i nie są zbytnio rozmowni :tongue4: ale na spota podjadę na 99% :good:

Opublikowano

a gdzie Marcin :mysli: chyba dzisiaj tu nie zaglądał :mysli:

Opublikowano
:) Pepin jakie filmy bierzemy na spot??? Mam zamiar PS2 podłączyć, może ktoś wystartuje ze mną w Gran Turismo 4????
Opublikowano

niektórzy kompletują notatki na kolejne zaliczenie i nie są zbytnio rozmowni :tongue4: ale na spota podjadę na 99% :good:

podjedź, coś będzie dla Ciebie z tego co wiem :gwizdanie:

Opublikowano

chyba zagląda właśnie :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:48_________________________________________________

podjedź, coś będzie dla Ciebie z tego co wiem :gwizdanie:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

zaległości czytają :gwizdanie:

Opublikowano

a musashi patrzy patrzy ale sie nie odzywa :polew: :polew: :tongue4::hi:

Opublikowano

a musashi patrzy patrzy ale sie nie odzywa :polew: :polew: :tongue4::hi:

zaraz emotke wrzuci :kox:

Opublikowano

no napewno zaraz zaraz bedzie upomnienie :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:54_________________________________________________numer1

Opublikowano

numer1

:mysli:

Opublikowano

goraco gorąco :naughty: :naughty:

:mysli::shocked::mysli:

Opublikowano

ja gadam z musashim na gg :D wiec jest teraz zajety hehehehe[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:58_________________________________________________pisze mi na gg ze zaraz kazdy z was dostanie po kropce :D

Opublikowano

numer1

:mysli:

dla wentyla za dobry humor :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 23:01_________________________________________________e tam tylko po jednej kropce no nie :polew: :polew:
Opublikowano

po jednym kropce to ja nie chce :gwizdanie:

Opublikowano

no widze że nasz musashi sie nie odezwie chyba dzisiaj ,ja spadam a jakby co to madas :hi: :hi: go odemnie

Opublikowano

no widze że nasz musashi sie nie odezwie chyba dzisiaj ,ja spadam a jakby co to madas :hi: :hi: go odemnie

ok dzięki w jego imieniu oraz przepraszam za jego naganne zachowanie :hi:

Opublikowano

hyhy, musialem troche poczytac :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 23:25_________________________________________________

no to widzę że na Ciebie trzeba uważać żebyś krzywdy człowiekowi nie zrobiła :decayed:

Spokojnie na co dzień jestem niegroźna :wink4: wręcz przeciwnie.... :> chyba,że ktoś na odcisk mocno nadepnie :gwizdanie:

ZAPAMIĘTAM :tongue4:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:01_________________________________________________ja uciekam spać. do juterka Tetsi i cała reszta :hi:

spękał :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 23:26_________________________________________________bylem tutaj, ale nikogo nie zastalem :no::cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.