Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co już uciekła :mysli

taka mała jestem,że mnie nie widać :confused4:

dla przypomnienia to dopiero sie wbijam i czytam tu i ówdzie :kox:

choć wy to tak,czasem zasuwacie z tym pisaniem ,że nadążyć nie mogę :wink4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jesli jestem w pzn to stacjonuje na os.Kosmonautow czy jakos tak :evil:

to masz do mnie rzut kamieniem :wink4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 23:04_________________________________________________

Panowie zrodzil sie pomysl zeby w ktorys weekend PO MO RZE odwiedzilo Poznaniakow. :hi: :hi: :hi:

Takze szykujcie sie :naughty: :naughty: :naughty:

Swoja droga czesto bywam na weekend w Pzn.JAk bede to postaram sie wpasc na spota. :notworthy:

Bieniek ziomku z rewiru zbierz info ile osób i kiedy chcecie wpaść ...zorganizujemy spot i spanie ...no i wypad na zadyme jakąś żeby wspomnienia były :evil:

sadam bedzie organizatorem :naughty:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 23:04_________________________________________________

myślisz że Marcin ją ratuje :mysli:

mysle ze z nia walczy... na miecze :kox:

Opublikowano

Panowie zrodzil sie pomysl zeby w ktorys weekend PO MO RZE odwiedzilo Poznaniakow. :hi: :hi: :hi:

Takze szykujcie sie :naughty: :naughty: :naughty:

Swoja droga czesto bywam na weekend w Pzn.JAk bede to postaram sie wpasc na spota. :notworthy:

juz my się o to postaramy.... :naughty: w szczególności o ta zabawe :wink4:

Bieniek ziomku z rewiru zbierz info ile osób i kiedy chcecie wpaść ...zorganizujemy spot i spanie ...no i wypad na zadyme jakąś żeby wspomnienia były :evil:

Juz my sie o to postaramy :naughty: w szczególności o zabawe :wink4:

Opublikowano

mysle ze z nia walczy... na miecze :kox:

mówisz że się wiesza to po co ma z nią walczyć na miecze ...

Opublikowano

"wiesza sie" bo taki "urok" visty :mysli:

Opublikowano

"wiesza sie" bo taki "urok" visty :mysli:

a Vista to nie kobieta która się wiesza przez Marcina bo jej kosza dał :mysli:

Opublikowano

a nie wiem... nie zwierzal sie ostatnio z milosnych podbojow :mysli:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 23:13_________________________________________________ale pewnie to nie bylaby vista tylko Wiesia :gwizdanie:

Opublikowano

siemka wieczorową porą :hi: co tam słychać spamowicze? :wink4:

Opublikowano

ale pewnie to nie bylaby vista tylko Wiesia :gwizdanie:

Wiesia :polew: :polew:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 23:15_________________________________________________

siemka wieczorową porą :hi: co tam słychać spamowicze? :wink4:

witaj witaj aaa stara bida :gwizdanie:

Opublikowano

siemka wieczorową porą :hi: co tam słychać spamowicze? :wink4:

zalezy gdzie sie ucho przylozy :decayed:

Opublikowano

Bieniu i co z tym linkiem co Wam podesłałem ...pomyślicie nad tym :mysli:

Opublikowano

bida z "nyndzą" mówisz Adam... :naughty: coś w tym jest... :evil:

Opublikowano

Muskaczki

a kto to jest? :mysli:

Opublikowano

bida z "nyndzą" mówisz Adam... :naughty: coś w tym jest... :evil:

nie no ale w interesach to ja mam antykryzys ale luty zapowiada się tragicznie ..obym się pomylił na maxa :evil:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 23:21_________________________________________________

Muskaczki

a kto to jest? :mysli:

nie wiem nie wiem ładnie manipulujesz :gwizdanie:

Opublikowano

"wiesza sie" bo taki "urok" visty :mysli:

a tobie sie wiesza? :evil:

Opublikowano

ja mam XP :good:

Opublikowano

W jakim terminie jest ten wyjazd?Bo chyba przeoczylem.. :embarrassed: :embarrassed:

JEsli termin bedzie pasowal to byc moze sie skusze :good:

Opublikowano

W jakim terminie jest ten wyjazd?Bo chyba przeoczylem.. :embarrassed: :embarrassed:

JEsli termin bedzie pasowal to byc moze sie skusze :good:

termin nie jest jeszcze sprecyzowany ..obserwuj wątek niebawem będzie info :cool1:

Opublikowano

ja mam XP :good:

to skad wiesz ze sie wiesza? :evil:

walcze z rozdzielczoscia. mam w notku monitor 15,4 cala i rozdzialke 1920x1200. i o ile w systemie ladnie poustawialem to strony w przegladarce wygladaja koszmarnie :kwasny:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 23:28_________________________________________________no wlasnie, kiedy robimy wyjazd? audi czeka na rezerwacje :cool1:

Opublikowano

bo polowa u mnie w pracy klnie na viste za wieszanie i zamulanie :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.