Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie i Panowie ja spadam bo rano do Kalisza po 2 tygodniach zapieprzu w Poznaniu wracam :) miłego spamowania :) do jutra :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja też lece spać. dobranoc wszystkim

Opublikowano

Swoją drogą to moja niunia dzisiaj zebrała pozytywne opinie w Murowanej Goślinie hihihi, chyba tam takiej gleby jeszcze nie widzieli :)

Opublikowano

Dobranoc Panowie :>

Opublikowano

no ja też jeszcze ze 3h i lece spac

Opublikowano

no ja też jeszcze ze 3h i lece spac

a ja godzinę temu zacząłem prace :)

ktos chetny na poranną lufę albo dwie ?

łooo matko .. blisko 20 stron od ostatniej nocki ... może jakis drugi topic bez cześć , acatarkó, podpisów .. tak zeby na jednym ekranei tydzięń przeczytac :D ?

Opublikowano

Swoją drogą to moja niunia dzisiaj zebrała pozytywne opinie w Murowanej Goślinie hihihi, chyba tam takiej gleby jeszcze nie widzieli :)

nporma jak dla mnie i bardzo dobrze :good::notworthy:

Opublikowano

do jutra Bartas i Maciej :hi:

Opublikowano

no ja też jeszcze ze 3h i lece spac

a ja godzinę temu zacząłem prace :)

ktos chetny na poranną lufę albo dwie ?

łooo matko .. blisko 20 stron od ostatniej nocki ... może jakis drugi topic bez cześć , acatarkó, podpisów .. tak zeby na jednym ekranei tydzięń przeczytac :D ?

i to w dużym stopniu beze mnie :gwizdanie:

Opublikowano

i Tetis ;)

Opublikowano

Teraz to już dobranoc :)

Opublikowano

Pepin luknij do mnie na 1szą stronę i zobacz jak Gran Turismo ładnie się prezentuje na monitorku :)

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_b7_bre_audi_a4_20_tdi_06_fwd_lim_140_166_ps_update-t33753.0.html

muszę przetestować przed feriami czy u mnie na skórze się nie ślizgają .. ale coś mi się zdaje że u mnie będzie Little Pony i inne gady .. a nie GT ;)

Opublikowano

ta

i Tetis ;)

ka mała jestem ,że mnie nie widać :wink4::tongue4:
Opublikowano

ta

i Tetis ;)

ka mała jestem ,że mnie nie widać :wink4::tongue4:

mam bystre oko i dostrzeglem :>

Opublikowano

pepin szczescie mielismy wczoraj niesamowite, miałem zamiar pociągnąć dalej ale coś mi mówiło żeby zwolnić i wypatrzyłem z daleka koguty i se myśle a to cwaniaczki - wiedzieli że bedzie spot i że bedziemy wracać tą drogą :naughty:

poza tym Ciebie by ściągneli bo jechałeś lewym pasem także 10pkt byś dostał jak nic

Opublikowano

Zmykam tez panowie-do miłego :hi:

Opublikowano

Zmykam tez panowie-do miłego :hi:

do milego :hi:

Opublikowano

Zmykam tez panowie-do miłego :hi:

już chyba 3 raz :naughty:

Opublikowano

no znowu 15 min mnie nie było a tu 5 stron

[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 23:30_________________________________________________bo bez nas nieda się żyć ! - ciągle masz ochote tu wrócić i na forum zabajerzyć[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 23:31_________________________________________________Tetis sie uzależniłą już

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.