Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie chodzą słuchy że nie długo organizujecie RACE na torze Poznań :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie chodzą słuchy że nie długo organizujecie RACE na torze Poznań :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

:mysli:

Opublikowano

Panowie chodzą słuchy że nie długo organizujecie RACE na torze Poznań :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

:mysli::naughty:

Opublikowano

juz sa dwa zdjecia... rozpieszczasz nas :naughty:

Opublikowano

Panowie chodzą słuchy że nie długo organizujecie RACE na torze Poznań :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

:mysli::naughty:

Dobry pomysł w sumie :mysli::naughty::kox:

Opublikowano

juz sa dwa zdjecia... rozpieszczasz nas :naughty:

nooo :polew: :polew: czuję się taki dopieszczony teraz :naughty::polew:

Opublikowano

Panowie chodzą słuchy że nie długo organizujecie RACE na torze Poznań :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

:mysli::naughty:

Dobry pomysł w sumie :mysli::naughty::kox:

padl kiedys taki pomysl ale spalil na panewie bo stwierdzili ze szkoda aut na sciganie sie po torze...

Opublikowano

Panowie chodzą słuchy że nie długo organizujecie RACE na torze Poznań :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

:mysli::naughty:

Dobry pomysł w sumie :mysli::naughty::kox:

padl kiedys taki pomysl ale spalil na panewie bo stwierdzili ze szkoda aut na sciganie sie po torze...

bo jest trochę ...a nie?

Opublikowano

Panowie chodzą słuchy że nie długo organizujecie RACE na torze Poznań :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

:mysli::naughty:

Dobry pomysł w sumie :mysli::naughty::kox:

padl kiedys taki pomysl ale spalil na panewie bo stwierdzili ze szkoda aut na sciganie sie po torze...

Taki pomysł był podobny na południu w kielcach zrobić ale podobnie się skończyło.. ale nigdy nie mów nigdy :naughty:

Opublikowano

jest jest... zawieszenie i opony najbardziej po tylku dostaja...

suma sumarum padlo ze lepiej na kartingi - ale i tak jak narazie nic z tego nie wyszlo :polew:

Opublikowano

jest jest... zawieszenie i opony najbardziej po tylku dostaja...

suma sumarum padlo ze lepiej na kartingi - ale i tak jak narazie nic z tego nie wyszlo :polew:

nie wyszło bo nikt nie pociągnął tematu.....czekamy na Yelo :naughty:

Opublikowano

Dobra panowie, umywam się już w kimano bo w końcu trzeba week odespać :decayed:

:hi:

Opublikowano

Dobra panowie, umywam się już w kimano bo w końcu trzeba week odespać :decayed:

:hi:

do uslyszenia zatem :hi:

Opublikowano

Dobra panowie, umywam się już w kimano bo w końcu trzeba week odespać :decayed:

:hi:

:hi:

Opublikowano

Dobra panowie, umywam się już w kimano bo w końcu trzeba week odespać :decayed:

:hi:

trzymaj się Paweł :cool1:

Opublikowano

ale z nas spamowicze :naughty::polew:

Opublikowano

ja tez zaraz zmykam... :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 01:02_________________________________________________

ale z nas spamowicze :naughty::polew:

poeci... :cool1: widac ze nie czytales wszystkiego... :naughty:

Opublikowano

ja tez zaraz zmykam... :gwizdanie:

ja też już spadam :hi:

Opublikowano

to co do juterka??

Opublikowano

to do juterka chłopaki :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.