Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlatego bedzie wszystko dwa dni wczesniej:)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dlatego bedzie wszystko dwa dni wczesniej:)

tyle że zlot jest 20.03 :gwizdanie:
Opublikowano

No wiec jednak na kacu jechac nie bedziecie :tongue4:

Opublikowano

No wiec jednak na kacu jechac nie bedziecie :tongue4:

no my napewno, bo z kim dziecko miałabym zostawić :evil:
Opublikowano

Już dziecko w takim wieku;>?? to znaczy nie wiem w jakim wieku ale na zdjeciu mlodo:D

Opublikowano

Już dziecko w takim wieku;>?? to znaczy nie wiem w jakim wieku ale na zdjeciu mlodo:D

jasne, mam 16 lat :polew: :polew:
Opublikowano

Młoda mamusia :evil:

Opublikowano

Już dziecko w takim wieku;>?? to znaczy nie wiem w jakim wieku ale na zdjeciu mlodo:D

jasne, mam 16 lat :polew: :polew:

i tak dobrze, ze nie 15, Yelo`a by zapuszkowali :cool1::tongue4:

Opublikowano

a tak poważnie, to co w tym złego?!

przynajmniej na starość nie będę się w pieluchy bawić,

młoda pojedzie na studia a my zrobimy sobie wycieczkę po świecie, bo teraz to za daleko jechać nie można, najwyżej sąsiadujące państwa :kox:

Opublikowano

Musashi widze ze zdjec przybylo... :gwizdanie: i nawet jestem :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 10:05_________________________________________________a tak w drodze informacji... hana to kolega z pracy ktory byl wczoraj ze mna na spocie ;)

Opublikowano

Musashi widze ze zdjec przybylo... :gwizdanie: i nawet jestem :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 10:05_________________________________________________a tak w drodze informacji... hana to kolega z pracy ktory byl wczoraj ze mna na spocie ;)

tym razem fotografie, przygotowywalem na monitorze CRT, czyli szklanym, i na takich beda wygladaly lepiej. :cool1:

dzisiaj wieczorem c.d. zdjec

Opublikowano

kolega kolega mąż/żona obrączke na palcu masz?

Opublikowano

Musashi widze ze zdjec przybylo... :gwizdanie: i nawet jestem :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 10:05_________________________________________________a tak w drodze informacji... hana to kolega z pracy ktory byl wczoraj ze mna na spocie ;)

tym razem fotografie, przygotowywalem na monitorze CRT, czyli szklanym, i na takich beda wygladaly lepiej. :cool1:

dzisiaj wieczorem c.d. zdjec

juz myslalem ze mnie wogole tam nie bylo :kox: :kox: :decayed::polew:

Opublikowano

kolega kolega mąż/żona obrączke na palcu masz?

mnie się pytasz? bo tak nie gramotnie napisałeś że nic nie idzie zrozumieć :evil:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 10:14_________________________________________________Musashi doszło PW?
Opublikowano

nike, adaś a którzy to "Wy" na fotkach - Wasze samochody już rozpoznaję ale z kierowcami jeszcze mam problem :wink4:

Opublikowano

Napisalem niegramotnie bo to bylo do nike a propo kolegi.... ale jesli chodzi o mlode mamy nie mam nic przeciwko :naughty: :naughty:

Opublikowano

nike, adaś a którzy to "Wy" na fotkach - Wasze samochody już rozpoznaję ale z kierowcami jeszcze mam problem :wink4:

ja to ten z butelka cherry coke ;)

Opublikowano

Napisalem niegramotnie bo to bylo do nike a propo kolegi.... ale jesli chodzi o mlode mamy nie mam nic przeciwko :naughty: :naughty:

to pisz najlepiej z nickiem, do adresata :wink4:
Opublikowano

No to teraz wszystko jasne :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.