Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema , mam 54 str do czytania , hehe dam radę bo trza być twardym nie miętkim , ja dalej choruję ale spoko nie martwcie się tak szybko stołka nie oddam :tongue4::decayed:

witaj IVER :hi: wracaj do zdrowia .....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema , mam 54 str do czytania , hehe dam radę bo trza być twardym nie miętkim , ja dalej choruję ale spoko nie martwcie się tak szybko stołka nie oddam :tongue4::decayed:

:hi: kuruj się :)
Opublikowano

przesuńmy spota na za tydzień?? , bo z tym 15 to znowu mi nie pasi :confused4:

Opublikowano

przesuńmy spota na za tydzień?? , bo z tym 15 to znowu mi nie pasi :confused4:

za tydzień też można zrobić .... i za dwa też .....

Opublikowano

przesuńmy spota na za tydzień?? , bo z tym 15 to znowu mi nie pasi :confused4:

za tydzień też można zrobić .... i za dwa też .....

i za 3 tez :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

przesuńmy spota na za tydzień?? , bo z tym 15 to znowu mi nie pasi :confused4:

za tydzień też można zrobić .... i za dwa też .....

w ten weekend to dziń kobit ... żebyśta nie zapomnieli :P

Opublikowano

przesuńmy spota na za tydzień?? , bo z tym 15 to znowu mi nie pasi :confused4:

za tydzień też można zrobić .... i za dwa też .....

w ten weekend to dziń kobit ... żebyśta nie zapomnieli :P

O, o właśnie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

wczoraj siedziałem dłużej a i tak dzisiaj przychodzę a tak 10 stron zaległości :disgust:

Opublikowano

Nie wkurzaj kobiet bo się wezmą na spocie i Ci coś zrobią....np wezmą na VAG'a... :naughty:

Opublikowano

Nie wkurzaj kobiet bo się wezmą na spocie i Ci coś zrobią....np wezmą na VAG'a... :naughty:

Opublikowano

Arki za co masz kropka ??

Opublikowano

Arki za co masz kropka ??

za niedostosowanie się do regulaminu forum :cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

Arki za co masz kropka ??

no właśnie :shocked: :shocked: :shocked:

może dlatego że na spota wczoraj nie dojechał :polew: :polew:

Opublikowano

Sorry ale z tym rabatem się walnąłem 10% usługi i 10% części, dzięki madas bo dzięki Tobie sprawdziłem fakturę :) pytanie skąd Ty masz te 10% ??? na moje konto zakupy robisz ???

Opublikowano

i może ktoś by wywalił tą wredna gębę z nagłówka o spotach bo paskudzi tylko ten ładny bannerek :tongue4:

podobno laski oszalały na jego widok i tak chetnie przyjeżdżają na spoty :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Ive dlaczego usunąłeś Liroya ???

Opublikowano

Ive dlaczego usunąłeś Liroya ???

bo brzydal jest i jush :P :gwizdanie:

Opublikowano

Ive dlaczego usunąłeś Liroya ???

bo brzydal jest i jush :P :gwizdanie:

a do tego i tak na spoty nie jeździ :polew::tongue4::wink4:

Opublikowano

Ive dlaczego usunąłeś Liroya ???

bo brzydal jest i jush :P :gwizdanie:

a do tego i tak na spoty nie jeździ :polew::tongue4::wink4:

no a w kwestii tego bannerka o spotach .. może jakiś animowany gif z naszymi gębami tam wstawić i nicka ..

każdy kto pojawi się na spocie miałby swoje 5 setnych sekundy na stronie forum :D

tyle że to co spot trzebaby aktualizować - ja nie mam czasu ani zdolności tylko taki pomysł wpadłem :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.