Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bart-S lepiej pilnuj żony !!!!

Z pomiarów wyszło, że na 3ce od 60-100 km/h mam niecałe 4 sek., Pepin pewnie 6 a ciekawe ile ma Kuredu :mysli:

skad te pomiary ? :kox:

tzn jak mierzyliscie ?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OK, finka - jaka? Żurawina czy standard?

Opublikowano

Vario, nie pilnuj cudzych zon :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 18:01_________________________________________________

OK, finka - jaka? Żurawina czy standard?

dla mnie moze byc limonka :decayed:

no i jakis kierowca spowrotem :mysli:

Opublikowano

Chociaż jeden porządny :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 18:02_________________________________________________Heeh no właśnie miałem spytać - kto wiózł kurdeu po ostatniej imprezie (=fotki)? :>

Opublikowano

Chociaż jeden porządny :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 18:02_________________________________________________Heeh no właśnie miałem spytać - kto wiózł kurdeu po ostatniej imprezie (=fotki)? :>

Ja nie wiem, mnie wtedy nie bylo :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 18:04_________________________________________________kuredu o Tobie mowa, pisz no :decayed:

Opublikowano

Spoko tylko tak się bałem że po fince jeszcze sami się wozicie... ufff!

Opublikowano

Spoko tylko tak się bałem że po fince jeszcze sami się wozicie... ufff!

bron boze

Opublikowano

12 min rozmowy przez tel i nowe dwie strony do czytania :shocked:

Opublikowano

Kuredu mial transport zalatwiony przez zone... nawet pisal ze jechali obwodnica przez szczecin :naughty:

Opublikowano

spadam na chwile!! :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

aaa racja, kojarzę ten post :>

Opublikowano

spadam na chwile!! :hi: :hi: :hi:

:naughty: :naughty: tylko za chwile moga byc znowu 2 strony do czytania :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 18:14_________________________________________________a gdzie madasek nasz naczelny poeta?? :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 18:14_________________________________________________Kuredu jak tam kupiles antenke? :cool1:

Opublikowano
:hi: madasek
Opublikowano

kupiłem, kupiłem i jutro jade do w-wy na montaż wszystkiego, radio też jest, jeszcze musze do madasa podjechać bo mi kupił 2 radio dla brata bo tez jedzie na ten montaz do w-wy, radio alan multi 42 - fajnie i czysto odbiera

Opublikowano

Cześć wszystkim, ale żeście dopalacze włączyli od wczoraj :cool1: od rana 30 stron teraz jeszcze raz tyle :gwizdanie:

Opublikowano

Bart-S ja na zdjeciach to ten w swetrze w paski - na spotach nie pijemy tzn ja wczoraj piłem ale browar, natomiast finka była za wygrany zakład ale poszła na przechowanie bo zbieramy sprzet na impreze grupową :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 18:24_________________________________________________Vario o której jutro do konina jedziesz bo może razem śmigniemy???

Opublikowano

kupiłem, kupiłem i jutro jade do w-wy na montaż wszystkiego, radio też jest, jeszcze musze do madasa podjechać bo mi kupił 2 radio dla brata bo tez jedzie na ten montaz do w-wy, radio alan multi 42 - fajnie i czysto odbiera

widze ze "reczniaka" wziales... a antenka jaka?

Opublikowano

hej :hi: ale żeście poezji rypneli :shocked:

Opublikowano

bo ja z Twoją żonką się na 8 umówiłem :gwizdanie:

Opublikowano

bo ja z Twoją żonką się na 8 umówiłem :gwizdanie:

:mysli: ale się dzieje :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.