Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na poprzednim składaku (tj. dół ajm, reszta awx+turbo awx) wyszlo 167km i 370Nm :naughty:.Niestety w drodze powrotnej mialem "drobną usterkę" :gwizdanie:.Teraz jest ASZ od A3 i myślę, że wartości podobne,aczkolwiek potwierdzi to dopiero korekta u rogala.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry wieczór, w końcu w domu...

Opublikowano

Azunia ja jestem rybką :decayed:

Opublikowano

Apropo breloczków

Młody, Madas, Śmieszny i Deszcz

jak będziemy, proszę się do nas zgłosić.

Opublikowano

Dobry wieczór, w końcu w domu...

:hi: a gdzies Ty byl jak Cie nie bylo? :cool1:

Opublikowano

Bart-S a żona pewnie skorpion - trochę się tym interesowałem ale z życia wiem, że ryby i skorpiony lgną do siebie jak muchy do lepu :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:25_________________________________________________miało być, że ryby i skorpiony lubią swoje towarzystwo :)

oh.... to widzę, że dłubany motorek :) szacun

Opublikowano

Dobry wieczór, w końcu w domu...

:hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________Azunia a wy bedziecie na nastepnym zlocie

Opublikowano

Wieczór :) zaliczka na zlot wpłacona Panie Pawle ??

Opublikowano

Dobry wieczór, w końcu w domu...

:hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________Azunia a wy bedziecie na nastepnym zlocie

jasne że tak :decayed:
Opublikowano

Wieczór :) zaliczka na zlot wpłacona Panie Pawle ??

no własnie pisze na gg do madas ale nieodpowiada w tym temacie

Opublikowano

Vario moja żonka to lew :)

Opublikowano

Dobry wieczór, w końcu w domu...

:hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________Azunia a wy bedziecie na nastepnym zlocie

jasne że tak :decayed:

Macie bryloczek ten tylko z logo

Opublikowano

Dobry wieczór, w końcu w domu...

:hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________Azunia a wy bedziecie na nastepnym zlocie

jasne że tak :decayed:

Macie bryloczek ten tylko z logo

jasne że tak, przywieziemy,

będziemy sie targować :naughty:

Opublikowano

Bart-S to pewnie rządzi :)

Paweł poczekaj jak madas wpadnie na forum

Opublikowano

Dobry wieczór, w końcu w domu...

:hi: a gdzies Ty byl jak Cie nie bylo? :cool1:

Córa miała ferie to wyskoczyliśmy na narty na tydzień do Czarnej Góry. I jedno jest pewne następny samochód bedzie w Q. Tańczyłem jak baletnica na ośnieżonych podjazdach :confused4:

Opublikowano

Dobry wieczór, w końcu w domu...

:hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________Azunia a wy bedziecie na nastepnym zlocie

jasne że tak :decayed:

Macie bryloczek ten tylko z logo

jasne że tak, przywieziemy,

będziemy sie targować :naughty:

super :naughty:

Opublikowano

Vario, ja tam lubię jak kobieta rządzi :)

Opublikowano

Dobra, ja zmykam, teraz Przemek sobie posiedzi,

Miłego wieczorka :naughty::hi:

do juterka :)

Opublikowano

witajcie ledwo udało mi się intruzów Kuredu i Musashiego wygonić z domu :evil:

Paweł mega się cieszymy że jedziesz na zlot do Bukowiny :notworthy: żona mówi że cholernie się cieszy że jedzie żonka Twoja z córką :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.