Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witojcie :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witojcie :hi:

cześć Wojtek gdzie Ty cały dzionek byłeś :mysli:

Opublikowano

witaj Slaweq :hi:

madasq :hi:

Jak tam? zonka odpusciła szlaban :naughty:

Opublikowano

dobrywieczór :hi:

pusto na mieście i spalanie od Madasa do mnie 7,5L- normalnie nie może byc :mysli:

Opublikowano

Kuredu jedziemy razem po twojej wizycie w "gabinecie" :)

Madas zerknij w statystyki :)

Opublikowano

cześć Wojtek gdzie Ty cały dzionek byłeś :mysli:

a tu i tam :wink4: zajęcia miałem a teraz musiałem się trochę pouczyć bo jutro wejściówka :sick3: a co wchodziłem to było tyle do czytania, że już nie miałem siły pisać nic :naughty:

Opublikowano

witaj Slaweq :hi:

madasq :hi:

Jak tam? zonka odpusciła szlaban :naughty:

żonka zadowolona po spocie :kox: teraz wystawiła nogę do głaskania i zasypia .....a ja klikam na forum ....

spocik też mieliście udany jak my ....prawie podobnie aut jak u nas :naughty:

Opublikowano

Kuredu jedziemy razem po twojej wizycie w "gabinecie" :)

:naughty::kox:

Opublikowano

a mi cos nie trzyma sie ulicy na tych zimowkach :P za 3 tygodnie zmieniam na szersze letnie wreszcie..

Opublikowano

ale bedziemy zapier.... :gwizdanie:

60-90km/h :polew:

Opublikowano

Kuredu jedziemy razem po twojej wizycie w "gabinecie" :)

Madas zerknij w statystyki :)

patrzyłem z godz temu :naughty:

Opublikowano

Kuredu 160-190 :) jedynki z frontu Ci spadły :)

Opublikowano

witaj Slaweq :hi:

madasq :hi:

Jak tam? zonka odpusciła szlaban :naughty:

żonka zadowolona po spocie :kox: teraz wystawiła nogę do głaskania i zasypia .....a ja klikam na forum ....

spocik też mieliście udany jak my ....prawie podobnie aut jak u nas :naughty:

No u nas spocik udany, ale i tak nie było wszystkich..., a mógł być rekord frekwencji :kox:

Moja żonka dla odmiany nie zadowolona bo wspominam coś o felgac 19" a ta mi marudzi, że za duże :polew: ehh z tymi kobitami :decayed:

Opublikowano

Kuredu 160-190 :) jedynki z frontu Ci spadły :)

ups ale ze mnie gapa

Opublikowano

Teraz się statystyki poprawiły przynajmniej co do dziennych :) oczywiście Ciebie pokonać nie da rady ale z miejsca 0 na 3cie wleciałem :) za nikusiem :)

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

No u nas spocik udany, ale i tak nie było wszystkich..., a mógł być rekord frekwencji :kox:

Moja żonka dla odmiany nie zadowolona bo wspominam coś o felgac 19" a ta mi marudzi, że za duże :polew: ehh z tymi kobitami :decayed:

u nas padł rekord 21 autek ale spoty bujamy od kilku mies więc liczymmy że co chwile będziemy zwiększać poprzeczkę ...

Opublikowano

Czy ktoś zauważył w opisie następnego spotu że, Ive walnął się o rok wstecz ????? hihi ciekawe co przypalał :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 23:25_________________________________________________Swoją drogą Adas też nieźle trzepie :) wiadomości :)

Opublikowano

No u nas spocik udany, ale i tak nie było wszystkich..., a mógł być rekord frekwencji :kox:

Moja żonka dla odmiany nie zadowolona bo wspominam coś o felgac 19" a ta mi marudzi, że za duże :polew: ehh z tymi kobitami :decayed:

u nas padł rekord 21 autek ale spoty bujamy od kilku mies więc liczymmy że co chwile będziemy zwiększać poprzeczkę ...

jak dojdziemy do 50ciu, obecnosc na spocie tylko dla posiadaczy wjazdowek :cool1:

Opublikowano

Moja żonka dla odmiany nie zadowolona bo wspominam coś o felgac 19" a ta mi marudzi, że za duże :polew: ehh z tymi kobitami :decayed:

Zwłaszcza z takim, które dobrze czają temat :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.