Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czas najwyższy :naughty:

ja już myślałem że ty po dwóch jesteś :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakby co to ja też skorpion ...

o co chodzi z czasami ?

btw.

Właśnie pokazali w faktach, ze ludzie muszą wysiadać z autobusu, żeby ten przekechał przez most, ... drogowcy postawili znak

ograniczenia do 5 ton ... lub autobus bez pasażerów

Nikuś, a amatorski network też supportujesz .. mam ruter neostrady DSL-G624T .. wgrałem jakis czas temu nowy FIRMAWARE V3.10B01T02.EU-A.20070523

i przy każdym wyłączeniu nie pamieta mi default routingu

Opublikowano

jakby co to ja też skorpion ...

o co chodzi z czasami ?

btw.

Właśnie pokazali w faktach, ze ludzie muszą wysiadać z autobusu, żeby ten przekechał przez most, ... drogowcy postawili znak

ograniczenia do 5 ton ... lub autobus bez pasażerów

widzialem to :polew: :polew: mega bzdura :polew:

Opublikowano

Czy ktoś z Was ma może ramki klubowe na sprzedaż? Chętnie odkupię :) Zanim Pietro3 uzbiera 200szt. na IV edycję minie pewnie jeszcze trochę czasu :confused4:

Opublikowano

nie pisać za dużo, żebym jak wrócę do domu nie musiał godzinę zaległości nadrabiać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie pisać za dużo, żebym jak wrócę do domu nie musiał godzinę zaległości nadrabiać :polew: :polew: :polew:

jak sie gdzies szlajasz to potem tak masz :gwizdanie:

Opublikowano

a Paweł co tak podgląda :naughty:

jestem jestem juz drzemeczke mała robiłem bo po robocie jak przeczytałem zaległosci to sie zmeczyłem a jeszcze do tego obiadek i i sie na kanapie wyprostowałem a gdzie moja rodzinka bo widze ze nikogo niema :mysli:

Opublikowano

nie pisać za dużo, żebym jak wrócę do domu nie musiał godzinę zaległości nadrabiać :polew: :polew: :polew:

jak sie gdzies szlajasz to potem tak masz :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Czy ktoś z Was ma może ramki klubowe na sprzedaż? Chętnie odkupię :) Zanim Pietro3 uzbiera 200szt. na IV edycję minie pewnie jeszcze trochę czasu :confused4:

ja niestety zamawialem tylko 2 dla siebie... :confused4:

Opublikowano

Czy ktoś z Was ma może ramki klubowe na sprzedaż? Chętnie odkupię :) Zanim Pietro3 uzbiera 200szt. na IV edycję minie pewnie jeszcze trochę czasu :confused4:

zaostają Ci tylko naklejki, ja mam takie wypukłe, madas chyba ma płaskie

Opublikowano

Czy ktoś z Was ma może ramki klubowe na sprzedaż? Chętnie odkupię :) Zanim Pietro3 uzbiera 200szt. na IV edycję minie pewnie jeszcze trochę czasu :confused4:

zaostają Ci tylko naklejki, ja mam takie wypukłe, madas chyba ma płaskie

my też mamy płaskie.

Opublikowano

Czy ktoś z Was ma może ramki klubowe na sprzedaż? Chętnie odkupię :) Zanim Pietro3 uzbiera 200szt. na IV edycję minie pewnie jeszcze trochę czasu :confused4:

zaostają Ci tylko naklejki, ja mam takie wypukłe, madas chyba ma płaskie

my też mamy płaskie.

wlasnie Azunia... bo od Was mialem dostac naklejke ale ostatnio madas rozdawal i skorzystalem takze mozecie dac np bart-s :wink4:

Opublikowano

wlasnie Azunia... bo od Was mialem dostac naklejke ale ostatnio madas rozdawal i skorzystalem takze mozecie dac np bart-s :wink4

:confused4: no dobra :decayed::wink4:
Opublikowano

Pepin to witaj w nowym klubie skorpionów :) 4 sztuki mamy na start :)

Czasy hmm, mierzyłem elastyczność przy użyciu nowego programu na PDA GPS Performance, zapowiada się dobrze :) jak będzie sucho to będzie więcej pomiarów albo moim sprzętem inne auta przetestuję :)

Opublikowano

vario tech.tak z czystej ciekawosci chcialem zapytac jak sie ten program przeklada do rzeczywistosci.program robiles u rogala wiec wykres od niego w jakims tam stopniu mozesz porownac.jestem ciekaw jak te porownania wychodza.pozdrawiam

Opublikowano

skorpiony, skorpionami, a jakieś rybki są? :rolleyes:

Opublikowano

Powiem tak, przekłamania na liczniku zawsze są ale z GPS raczej jest dokładniej. Co do elastyczności przed virusem to tylko w tyłku czułem, że krzywa była do d. i na 3cim do 100 przy 80 już doła łapał a teraz równo ciągnie. Jedyny sposób porównania to moje auto z madasa autem bo teoretycznie ma taką serię jaką ja miałem. Ewidentnie czuć zmianę po virusie :)

Opublikowano

tak na przyklad ja :hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:08_________________________________________________vario tech to musimy kiedys porownac twoj z moim. chociaz ja mam tylko b5 ale wartosci podobne do twoich.

Opublikowano

Azunia a co Rybka jesteś ? madas to rybka i moja żona która nie jest oficjalnie w klubie :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:12_________________________________________________ohkyomoon trudniejszego nicka nie było?? to ile Ty masz niutków, że podobne parametry ???

Opublikowano

tak na przyklad ja :hi:

Azunia a co Rybka jesteś ? madas to rybka i moja żona która nie jest oficjalnie w klubie :)

ja jestem rybka i przemek też rybka, niestety młoda lew :rolleyes:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:16_________________________________________________przynajmniej sami nie jesteśmy :decayed:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:17_________________________________________________o, Deszcz jest :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.