Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde, ktoś mi właśnie sprzątnął listwy progowe sprzed nosa... :wallbash:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurde, ktoś mi właśnie sprzątnął listwy progowe sprzed nosa... :wallbash:

z aukcji jakiejs tak ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 17:44_________________________________________________Bart-S a jak nie kojarzysz mnie to ja jestem ten z ktorym sie nie witales wczoraj :polew: :polew:

Opublikowano

Bart-S a jak nie kojarzysz mnie to ja jestem ten z ktorym sie nie witales wczoraj :polew: :polew:

tylko nie pomyl ze mną bo ze mną też się nie witałeś :polew: :polew:

Opublikowano

Bart-S a jak nie kojarzysz mnie to ja jestem ten z ktorym sie nie witales wczoraj :polew: :polew:

tylko nie pomyl ze mną bo ze mną też się nie witałeś :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

No dokładnie, po południu kupiłem ładne progi od alvaro i teraz zabrałem się za wkładki S-Line... i pupa ;( Jest jeszcze jedna aukcja ale: 1.koleś woła 350, 2.odbiór osobisty-kwidzyń, 3.listwy wygladaja na nieco zuzyte (te od alva są w lepszym stanie).

:polew: :polew: :polew: Teraz już mi nie odpuścicie co? :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: Teraz już mi nie odpuścicie co? :decayed:

po prostu musisz jechać na zlot i wziąć 0.7 finki na przeprosiny :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: Teraz już mi nie odpuścicie co? :decayed:

po prostu musisz jechać na zlot i wziąć 0.7 finki na przeprosiny :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

i zone :polew: :polew:

Opublikowano

Finkę tak, żonę nie :evil:

Wnioskuję że 84młody to ten Pan na zdjęciach z finką właśnie?

Opublikowano

Finkę tak, żonę nie :evil:

to inaczej: ty nie jedź ale piść finke z żoną :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 17:52_________________________________________________wtedy to Ci nawet Musashi wybaczy :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

Finkę tak, żonę nie :evil:

mlody zobacz, jeszcze sie stawia :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Finkę tak, żonę nie :evil:

mlody zobacz, jeszcze sie stawia :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Oj nie ładnie...

Opublikowano

Jedyne co stawiam to finkę :)

Opublikowano

hejka :)

Opublikowano

jakie zdjecie z finka ? cos przeoczylem ? [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 17:54_________________________________________________

hejka :)

:hi:

kiedy nastepne zdjecia ? :naughty:

Opublikowano

Ello Musashi!

Opublikowano

Wnioskuję że 84młody to ten Pan na zdjęciach z finką właśnie?

nie ten to Kuredu

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: Teraz już mi nie odpuścicie co? :decayed:

po prostu musisz jechać na zlot i wziąć 0.7 finki na przeprosiny :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

i zone :polew: :polew:

:gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Uhh pewnie jeszcze trochę czasu mi to zajmie... BTW, bardziej od finki polecam - WYBOROWA GRUSZKOWA! :decayed:

Opublikowano

Uhh pewnie jeszcze trochę czasu mi to zajmie... BTW, bardziej od finki polecam - WYBOROWA GRUSZKOWA! :decayed:

zadnych wyborowych ;p tylko finka :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bart-S lepiej pilnuj żony !!!!

Z pomiarów wyszło, że na 3ce od 60-100 km/h mam niecałe 4 sek., Pepin pewnie 6 a ciekawe ile ma Kuredu :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.