Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ludzie, jedziecie na zlot do Bukowiny, to zapraszam do licytacji na forum.

Pamiątkowe breloczki, pieniążki idą na cele charytatywne :)

http://www.a4-klub.pl/smf/breloczki_bukowina_2009_aukcja_charytatywna-t68431.0.html

rozkręci sie pewnie wieczorem, jak więcej nas będzie :naughty: ja chętnie się dołączę :>

zapraszam :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Musashi świetne foteczki, nie ma to jak zrobione Twoim okiem :good: :>

te byly robione od niechcenia dlatego tak dlugo je obrabial w photoshopie :wink4:

te do ktorych sie przylozyl musialby wkleic w nowym watku "dziewczyny ze spotow poznanskich" :naughty: :naughty:

te z dziewczynami to pewnie w prywatnej galerii dostepnej tylko dla nielicznych trzyma :wink4::kox:

cos czuje ze Ci nieliczni to sklad jednoosobowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie ten dział ale ma ktoś z Was dojście to tańszych części/zniżek w ASO - szukam nakładki zderzaka przedniego (spryski+parktronic) pasującego do spojlera S-Line - cena w Auto-Premium jakieś 1700zł. Vario?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S tak jak mówiłem mam 5% ale mogę popytać może dostanę większy rabat, masz może nr części ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umm, to chyba będzie 8E0 807 103BD GRU bo w kodzie ma PR-2K7 więc niby do S-Line'a - nie jestem pewien, sprzedawca w ASO też nie potrafił mi powiedzieć więc dobieraliśmy po Pe-eRce...

Tak mi się marzy aby za 2 tyg. wlecieć na spot już z nowym zderzakiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, zmykam na zakupy. Wracam za jakieś 2h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet się moją żonka załapała na fotki od Musashiego :naughty:

to dziecko na kolanach u Pauli to Pawła, nasze w drodze :gwizdanie: narazie stoimy w korku ale jak wyjedziemy na autostardę to dam znać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powitać drugiego skorpiona :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 12:09_________________________________________________Panie i Panowie, czy zna ktoś jakiegos lekarza alergologa i ma może namiary????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach od Tetis nikt nas nie posądzi o reklamowanie produktów - wszystkie etykiety z piwa pozrywane :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, rozmawiałem i na 99,99% da się to załatwić dla Ciebie pozytywnie :)

Dzięki normalnie nie wiem jak Ci się zrewanżuję :notworthy: :notworthy: :notworthy:, daj znać tylko na komórke co i jak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie ten dział ale ma ktoś z Was dojście to tańszych części/zniżek w ASO - szukam nakładki zderzaka przedniego (spryski+parktronic) pasującego do spojlera S-Line - cena w Auto-Premium jakieś 1700zł. Vario?

zagadaj z ARKI-m on załatwi coś więcej, jakieś 10-15%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arki właśnie dał mi znać na gg, wielkie dzięki! Uciekam do pracy, może jeszcze uda się zajrzeć tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedne ze zdjęć jest moje ... takie gdzie są 4ry laski z których dwie takie mnijesze na kolanach :P

Musashi siedział po innej stronie :P

PS.

Nie możnaby wrzucić jakiś miniaturek ... sytrasznie mi sie łądują te galerie w pracy .... :D

i może ktoś by wywalił tą wredna gębę z nagłówka o spotach bo paskudzi tylko ten ładny bannerek :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie ten dział ale ma ktoś z Was dojście to tańszych części/zniżek w ASO - szukam nakładki zderzaka przedniego (spryski+parktronic) pasującego do spojlera S-Line - cena w Auto-Premium jakieś 1700zł. Vario?

ja mam 10% na części w AP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema , mam 54 str do czytania , hehe dam radę bo trza być twardym nie miętkim , ja dalej choruję ale spoko nie martwcie się tak szybko stołka nie oddam :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...