Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka wszystkim :hi: :hi:

:hi: siemka

Włąsnie napisałem do jarko w sprawie bukowiny

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wieczór :) zaliczka na zlot wpłacona Panie Pawle ??

no własnie pisze na gg do madas ale nieodpowiada w tym temacie

czy mnie wzrok myli czy Paweł zdecydowałes sie jechac :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

siemka wszystkim :hi: :hi:

siema Wentylek :hi: w Zielonej się o Ciebie pytali :naughty::polew:

Opublikowano

Wieczór :) zaliczka na zlot wpłacona Panie Pawle ??

no własnie pisze na gg do madas ale nieodpowiada w tym temacie

czy mnie wzrok myli czy Paweł zdecydowałes sie jechac :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

zobaczymy co jarko odpisze hehe

Opublikowano

Ello went :)

Opublikowano

witajcie ledwo udało mi się intruzów Kuredu i Musashiego wygonić z domu :evil:

Paweł mega się cieszymy że jedziesz na zlot do Bukowiny :notworthy: żona mówi że cholernie się cieszy że jedzie żonka Twoja z córką :naughty:

Moja tez sie cieszy czyli wszyscy sie ciesza i jestesmy szczesliwi :naughty:

Opublikowano

siemka wszystkim :hi: :hi:

siema Wentylek :hi: w Zielonej się o Ciebie pytali :naughty::polew:

siemka ciekawe nie zwróciłem uwagi :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:44_________________________________________________

witajcie ledwo udało mi się intruzów Kuredu i Musashiego wygonić z domu :evil:

Paweł mega się cieszymy że jedziesz na zlot do Bukowiny :notworthy: żona mówi że cholernie się cieszy że jedzie żonka Twoja z córką :naughty:

Moja tez sie cieszy czyli wszyscy sie ciesza i jestesmy szczesliwi :naughty:

:notworthy: :notworthy: :good:
Opublikowano

Wentylek dobre :polew: :polew:

Opublikowano

Wentylek dobre :polew: :polew:

a no teraz cosik przylukałem :wallbash: :wallbash: :mysli:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:49_________________________________________________a no Adamo jakie trunki przyjmujesz do barku bo nie wiem :mysli: :mysli:
Opublikowano

K, koniec pracy :) Uciekam do domku! 3majcie się ludziska :>

Opublikowano

K, koniec pracy :) Uciekam do domku! 3majcie się ludziska :>

oki nara Bart :hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:52_________________________________________________Paweł wyniuchałes już gdzieś tylny zderzak do twojego :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

Wentylek dobre :polew: :polew:

a no teraz cosik przylukałem :wallbash: :wallbash: :mysli:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:49_________________________________________________a no Adamo jakie trunki przyjmujesz do barku bo nie wiem :mysli: :mysli:

Finke

dokładnie :good:

Opublikowano

Paweł a ten zderzak od s4 kupiłeś komplet czy golasa bez kratek :mysli: :mysli:

Opublikowano

K, koniec pracy :) Uciekam do domku! 3majcie się ludziska :>

oki nara Bart :hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:52_________________________________________________Paweł wyniuchałes już gdzieś tylny zderzak do twojego :gwizdanie: :cool1:

a nic mi nie mow przejrzałem wczoraj alllegro i nic niema ale jezeli pojade do bukowiny to biore boscha i jak bedziesz pił to ja bede robił ciecie u ciebie :polew:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:55_________________________________________________

Paweł a ten zderzak od s4 kupiłeś komplet czy golasa bez kratek :mysli: :mysli:

z kratkami kumpel mi go złatwił ale na allego jest gosc co sprzedaje kratki pod wszystkie zderzaki

Opublikowano

Finke

a co to k......a za jaja, pitne :mysli: :mysli: :cool1:
Opublikowano

a ozatym niewiem czy pod ten moja laminat nie sa takie same kratki jak u ciebie czyli w ori zderzaku

Opublikowano

K, koniec pracy :) Uciekam do domku! 3majcie się ludziska :>

oki nara Bart :hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:52_________________________________________________Paweł wyniuchałes już gdzieś tylny zderzak do twojego :gwizdanie: :cool1:

a nic mi nie mow przejrzałem wczoraj alllegro i nic niema ale jezeli pojade do bukowiny to biore boscha i jak bedziesz pił to ja bede robił ciecie u ciebie :polew:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:55_________________________________________________

Paweł a ten zderzak od s4 kupiłeś komplet czy golasa bez kratek :mysli: :mysli:

z kratkami kumpel mi go złatwił ale na allego jest gosc co sprzedaje kratki pod wszystkie zderzaki

ha ha ha jak już to ty też pijesz :shocked: :shocked: :kox:
Opublikowano

to ja będę Was pilnował :evil:

Opublikowano

a ozatym niewiem czy pod ten moja laminat nie sa takie same kratki jak u ciebie czyli w ori zderzaku

ja wiem ale ja planuje właśnie zderzak s-line lub s-4 do swojego ale narazie z braku keszu daje se na wstrzymanie :no:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:02_________________________________________________

to ja będę Was pilnował :evil:

a ty co abstynent :polew: :polew: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.