Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakoś odejść nie mogę :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakoś odejść nie mogę :evil:

Ja tez :decayed:

Opublikowano

co to za umawianki :naughty: :gwizdanie:

sam pewnie chętnie w kolejce sie ustawisz :polew: :polew: :polew: :polew:

nie prawda :gwizdanie:

jasne :naughty:

Opublikowano

jakoś odejść nie mogę :evil:

Ja tez :decayed:

mamy wszyscy t samą przypadłość :kox:

Opublikowano

jakoś odejść nie mogę :evil:

skads to znam :gwizdanie:

Opublikowano

a bo 2 min nikt nie napisał i lęka załapałem :embarrassed:

http://

:polew: :polew: :polew:

a Ty lęka nie łapaj tylko sobie obejrzyj cuś http://video.google.pl/videoplay?docid=-910658610601988880&hl=pl

tak sobie oglądam i myślę czy moja też te 300 poleci :gwizdanie:

ponawiam jakby co, gdzies tam mi migło srednie spalanko 30l/100km :kox:

masakra, ciekawe gdyby, ktos z wyprzedzanych nagle zdcydowal sie wyprzedzac... :cool1:

Opublikowano

Musashi gdzie foty ? :naughty:

Opublikowano

jakoś odejść nie mogę :evil:

skads to znam :gwizdanie:

też masz tak ?? :shocked:

Opublikowano

a bo 2 min nikt nie napisał i lęka załapałem :embarrassed:

http://

:polew: :polew: :polew:

a Ty lęka nie łapaj tylko sobie obejrzyj cuś http://video.google.pl/videoplay?docid=-910658610601988880&hl=pl

tak sobie oglądam i myślę czy moja też te 300 poleci :gwizdanie:

ponawiam jakby co, gdzies tam mi migło srednie spalanko 30l/100km :kox:

masakra, ciekawe gdyby, ktos z wyprzedzanych nagle zdcydowal sie wyprzedzac... :cool1:

dostal by mandat bo nie upewnil sie w lewym lusterku czy moze bezpiecznie wykonac manewr wyprzedzania... :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 00:22_________________________________________________

jakoś odejść nie mogę :evil:

skads to znam :gwizdanie:

też masz tak ?? :shocked:

tez... lekarz mowil ze to "forumowa bezsennosc" :naughty:

Opublikowano

idę spać :polew:

Opublikowano

a Ja jeszcze mam pytanko kim byla osoba ktora miala autko mniej wiecej naprzeciw mojej, taka srebrna B5, ktora miala slady po jakis naklejkach na zderzaku ? :decayed:

Opublikowano

a Ja jeszcze mam pytanko kim byla osoba ktora miala autko mniej wiecej naprzeciw mojej, taka srebrna B5, ktora miala slady po jakis naklejkach na zderzaku ? :decayed:

to mnie zaskoczyłeś :mysli:

Opublikowano

a Ja jeszcze mam pytanko kim byla osoba ktora miala autko mniej wiecej naprzeciw mojej, taka srebrna B5, ktora miala slady po jakis naklejkach na zderzaku ? :decayed:

to mnie zaskoczyłeś :mysli:

osoba po solarium :decayed:

chwile z Nim rozmawialem ale nie wiem kto to :decayed:

Opublikowano

a Ja jeszcze mam pytanko kim byla osoba ktora miala autko mniej wiecej naprzeciw mojej, taka srebrna B5, ktora miala slady po jakis naklejkach na zderzaku ? :decayed:

to mnie zaskoczyłeś :mysli:

osoba po solarium :decayed:

chwile z Nim rozmawialem ale nie wiem kto to :decayed:

:polew: :polew: co to za kierunek :mysli:

Opublikowano

idę spać :polew:

ale z Ciebie kawalarz... :naughty::polew:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 00:31_________________________________________________tez nie kojarze osoby z srebrnej B5 :mysli:

Opublikowano

a Ja jeszcze mam pytanko kim byla osoba ktora miala autko mniej wiecej naprzeciw mojej, taka srebrna B5, ktora miala slady po jakis naklejkach na zderzaku ? :decayed:

to mnie zaskoczyłeś :mysli:

osoba po solarium :decayed:

chwile z Nim rozmawialem ale nie wiem kto to :decayed:

:polew: :polew: co to za kierunek :mysli:

? :mysli:

Opublikowano

idę spać :polew:

ale z Ciebie kawalarz... :naughty::polew:

no co przecież śpię :naughty::polew:

Opublikowano

mlody chwile z nim jechal chyba... moze on wie :cool1:

Opublikowano

mlody chwile z nim jechal chyba... moze on wie :cool1:

nasz mlody :shocked: a czemuż to :mysli:

Opublikowano

idę spać :polew:

ale z Ciebie kawalarz... :naughty::polew:

no co przecież śpię :naughty::polew:

no fakt... ja tez :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.