Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest tu kto ??

nie ma - Kto - sobie poszedł

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a bo 2 min nikt nie napisał i lęka załapałem :embarrassed:

Opublikowano

Ja Violi namawiac nie musze jej po prostu nie bedzie w Poznaniu i dajcie spokój tej BMW wiadomo ze 99% posiadaczy 3-jek to pustaki :thumbdown:

ja nie dam, nie lubie betonu za kierownica :cool1:

Opublikowano

a bo 2 min nikt nie napisał i lęka załapałem :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a bo 2 min nikt nie napisał i lęka załapałem :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

a Ty mlodzik to się ze mnie tylko nabijasz i smutek obok lęku łapie :embarrassed::shocked::evil:

Opublikowano

mlodzik przeczytales wszystkie zalegle ? ladnie Ci dziekowalem za wprowadzenie :decayed::cool1:

Opublikowano

a Ty mlodzik to się ze mnie tylko nabijasz i smutek obok lęku łapie :embarrassed: :shocked

:zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

Opublikowano

Musashi wyluzuj bo Madas leka zalapal

Opublikowano

mlodzik przeczytales wszystkie zalegle ? ladnie Ci dziekowalem za wprowadzenie :decayed::cool1:

nie czytałem, która strona?

Opublikowano

kilka fotek w galerii doszło można kuknąć :cool1::naughty:

Opublikowano

Marcin wrzucaj foty... chce zobaczyc co dzisiaj ciekawego zlowil Twoj obiektyw :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

kilka fotek w galerii doszło można kuknąć :cool1::naughty:

już zrobiłem KU kU :naughty:

Opublikowano

kilka fotek w galerii doszło można kuknąć :cool1::naughty:

Twoje juz widzialem :)

Opublikowano

Musashi wyluzuj bo Madas leka zalapal

hyhy, lęk jest tworczy :kox:

Opublikowano

kilka fotek w galerii doszło można kuknąć :cool1::naughty:

dziękujemy :notworthy: :notworthy: :notworthy: bo na marcina fotki to się nie doczekamy :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

a bo 2 min nikt nie napisał i lęka załapałem :embarrassed:

http://

:polew: :polew: :polew:

a Ty lęka nie łapaj tylko sobie obejrzyj cuś http://video.google.pl/videoplay?docid=-910658610601988880&hl=pl

tak sobie oglądam i myślę czy moja też te 300 poleci :gwizdanie:

Opublikowano

kilka fotek w galerii doszło można kuknąć :cool1::naughty:

dziękujemy :notworthy: :notworthy: :notworthy: bo na marcina fotki to się nie doczekamy :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:

oj zdziwisz się za chwilę :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 23:33_________________________________________________Warren cos nie lata ten link :mysli:

Opublikowano

kilka fotek w galerii doszło można kuknąć :cool1::naughty:

dziękujemy :notworthy: :notworthy: :notworthy: bo na marcina fotki to się nie doczekamy :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:

oj zdziwisz się za chwilę :gwizdanie: :naughty:

no raczej :polew:

Opublikowano

kilka fotek w galerii doszło można kuknąć :cool1::naughty:

dziękujemy :notworthy: :notworthy: :notworthy: bo na marcina fotki to się nie doczekamy :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:

oj zdziwisz się za chwilę :gwizdanie: :naughty:

a co za chwile mamy Swieta? :mysli:

Opublikowano

fotki wlasnie schodza z karty na kompa :gwizdanie: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.