Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

narka Paweł i pamiętaj o zlocie :hi:

:cool1:

patrz mlodzik to ten cytat Marcina :gwizdanie:

chyba coś pomieszłaęś, bo to ja żegnałem pawła

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

narka Paweł i pamiętaj o zlocie :hi:

:cool1:

patrz mlodzik to ten cytat Marcina :gwizdanie:

chyba coś pomieszłaęś, bo to ja żegnałem pawła

:polew: :polew: no tak .....tak poprostu napisałem dla checy :naughty::polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 23:07_________________________________________________jak to kiedyś IVER napisał : " szydera idzie , no co Ty "

Opublikowano

hmm... a FZI to czyja to była? :mysli:

Opublikowano

narka Paweł i pamiętaj o zlocie :hi:

:cool1:

patrz mlodzik to ten cytat Marcina :gwizdanie:

chyba coś pomieszłaęś, bo to ja żegnałem pawła

:polew: :polew: no tak .....tak poprostu napisałem dla checy :naughty::polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 23:07_________________________________________________jak to kiedyś IVER napisał : " szydera idzie , no co Ty "

spamowicze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hmm... a FZI to czyja to? :mysli:

wentylka :gwizdanie:

Opublikowano

hmm... a FZI to czyja to? :mysli:

Wentylka :naughty:

Opublikowano

jak to kiedyś IVER napisał : " szydera idzie , no co Ty "

:tongue4:

Opublikowano

aaa to PGO ?

Opublikowano

hmm... a FZI to czyja to? :mysli:

wentylka :gwizdanie:

hmm... a FZI to czyja to? :mysli:

Wentylka :naughty:

:polew: :polew: ale zgranie :polew:

Opublikowano

aaa to PGO ?

pgo były 2 albo 3

Opublikowano

hmm, a Wentyl z Zielonej jest czy tylko zarejestrowany?

Opublikowano

aaa to PGO ?

pgo były 2 albo 3

szkoda że nie poszli z nami do góry ... a może ktoś pamięta nicki ??

Opublikowano

hmm, a Wentyl z Zielonej jest czy tylko zarejestrowany?

jest z zielonej

Opublikowano

hmm, a Wentyl z Zielonej jest czy tylko zarejestrowany?

z Babimostu :wink4:

Opublikowano

a może ktoś pamięta nicki ??

pamiętam że dziewczyny też tam były i to wszystko :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

hmm, a Wentyl z Zielonej jest czy tylko zarejestrowany?

z zielonej ale woli wlkp :gwizdanie:

a ja Cie juz kojarze... wlasnie looknalem na foty z pierwszych spotow :gwizdanie:

aaa to PGO ?

pgo były 2 albo 3

szkoda że nie poszli z nami do góry ... a może ktoś pamięta nicki ??

ja tylko wiem ze byli z nami w Wolsztynie... :mysli:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 23:14_________________________________________________

hmm... a FZI to czyja to? :mysli:

wentylka :gwizdanie:

hmm... a FZI to czyja to? :mysli:

Wentylka :naughty:

:polew: :polew: ale zgranie :polew:

zgranie idealne :good:

Opublikowano

Dobra muminki, kakao się skończyło i idę w kimono

madas masz zwrotne pozdrowienia :)

Siemka

Opublikowano

Dobra muminki, kakao się skończyło i idę w kimono

madas masz zwrotne pozdrowienia :)

Siemka

dziękuje ...i dobranoc :hi:

Opublikowano

Dobra muminki, kakao się skończyło i idę w kimono

madas masz zwrotne pozdrowienia :)

Siemka

normalnie chyba coś ze mną nie tak: inni idą spać a ja jeszcze tutaj jestem :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Dobra muminki, kakao się skończyło i idę w kimono

madas masz zwrotne pozdrowienia :)

Siemka

czesc Bart i do jutra :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.