Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oki. lece spac. dzieki jeszcze raz za spotkanko.

szkoda że tak wcześnie .... ale wiadomo po przeprowadzce pewnie masz masakre :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oki. lece spac. dzieki jeszcze raz za spotkanko.

tak szybko<wow>

Opublikowano

oki. lece spac. dzieki jeszcze raz za spotkanko.

do jutra Bartek :hi:

Opublikowano

przez godzinę i 30 mintu kolejne 7 stron :disgust: :disgust: :disgust:

:naughty:

Opublikowano

Vario musze Cie kiedys przewiesc bo moj gwint chyba nie jest taki jak powinien... sam ocenisz... masz odniesienie do swojego :)

Opublikowano

oki. lece spac. dzieki jeszcze raz za spotkanko.

tak szybko<wow>

dziwne co nie mlodzik :naughty:

Opublikowano

nike myślałem, że masz Q, spoko zrobmy test i znajdziemy warsztat regeneracji amortyzatorów.

Bartek narqa

Opublikowano

nike myślałem, że masz Q, spoko zrobmy test i znajdziemy warsztat regeneracji amortyzatorów.

Bartek narqa

niestety nie mam... nastepna bedzie na bank Q :naughty: moj kumpel ze style mi kiedys gadal ze oni regeneruja... :mysli:

Opublikowano

nike myślałem, że masz Q, spoko zrobmy test i znajdziemy warsztat regeneracji amortyzatorów.

Bartek narqa

niestety nie mam... nastepna bedzie na bank Q :naughty: moj kumpel ze style mi kiedys gadal ze oni regeneruja... :mysli:

ja też bym chciał Q następne ...ale nie wiem jak to będzie ....

Opublikowano

oki. lece spac. dzieki jeszcze raz za spotkanko.

tak szybko<wow>

dziwne co nie mlodzik :naughty:

no aż dwa razy musiałem przeczytać by sie upewnić czy aby na pewno ja tego nie napisałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oki. lece spac. dzieki jeszcze raz za spotkanko.

tak szybko<wow>

dziwne co nie mlodzik :naughty:

no aż dwa razy musiałem przeczytać by sie upewnić czy aby na pewno ja tego nie napisałem :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

No to jak regenerują to nie ma się co zastanawiać nike

Opublikowano

ehh, co przeczytam jedną stronkę to już dwie namazane :kox: i tak z godzinke próbuję...

btw mega spocik, tyle gablot się zjechało, tylko dziewczyny takie jakieś nieśmiałe :mysli:, następny raz pewnie zaczne z kartką łazić i zdjęcia polaroidem robić żeby wszystkich spamięatać :kox:

Opublikowano

Warren jak chcesz to załatw nam identyfikatory :) z logo klubu :)

Opublikowano

ehh, co przeczytam jedną stronkę to już dwie namazane :kox:

polecamy kurs szybkiego czytania :polew:

u nas każdy już go ma za sobą :polew:

Opublikowano

ehh, co przeczytam jedną stronkę to już dwie namazane :kox: i tak z godzinke próbuję...

btw mega spocik, tyle gablot się zjechało, tylko dziewczyny takie jakieś nieśmiałe :mysli:, następny raz pewnie zaczne z kartką łazić i zdjęcia polaroidem robić żeby wszystkich spamięatać :kox:

a ja Cie nawet nie widzialem... :mysli: slyszalem ze to Ty pracujesz w media... znasz Mirka Koczorowskiego? moj dobry kumpel :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 22:26_________________________________________________

Warren jak chcesz to załatw nam identyfikatory :) z logo klubu :)

na zlocie kazdy bedzie mial identyfikator :gwizdanie:

Opublikowano

Bart-S miło było poznać - następnym razem musicie się bardziez zintegrować - hihi wiem, aller anfang is schwer jak to helmuty mówią, każdy początek jest trudny :)

Opublikowano

ehh, co przeczytam jedną stronkę to już dwie namazane :kox:

polecamy kurs szybkiego czytania :polew:

u nas każdy już go ma za sobą :polew:

mlodzik za nim my tu byliśmy to Warren już wymiatał posty :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 22:28_________________________________________________witaj Bart-S...

Opublikowano

ehh, co przeczytam jedną stronkę to już dwie namazane :kox: i tak z godzinke próbuję...

btw mega spocik, tyle gablot się zjechało, tylko dziewczyny takie jakieś nieśmiałe :mysli:, następny raz pewnie zaczne z kartką łazić i zdjęcia polaroidem robić żeby wszystkich spamięatać :kox:

pisz, pisz, pozniej poczytasz :cool1::kox:

Opublikowano

ehh, co przeczytam jedną stronkę to już dwie namazane :kox:

polecamy kurs szybkiego czytania :polew:

u nas każdy już go ma za sobą :polew:

mlodzik za nim my tu byliśmy to Warren już wymiatał posty :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 22:28_________________________________________________witaj Bart-S...

no to chyba opuścił sie ostatnio że tak wolno czyta :wink4: :wink4: :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.