Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a gdzie Marcinek uciekł :mysli: coś mi tu śmierdzi :mysli:

moze zdjecia obrabia :mysli: i zaskoczy nas nimi przed swietami Bozego Narodzenia :polew:

nie wierzę w takie rzeczy :>

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a gdzie Marcinek uciekł :mysli: coś mi tu śmierdzi :mysli:

moze zdjecia obrabia :mysli: i zaskoczy nas nimi przed swietami Bozego Narodzenia :polew:

nie wierzę w takie rzeczy :>

blogoslawieni Ci ktorzy nie widzieli a uwierzyli :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

a gdzie Marcinek uciekł :mysli: coś mi tu śmierdzi :mysli:

moze poszedł mnie zbanowa :polew:

Opublikowano

Ty mi pisma św nie cytuj :evil:

Opublikowano

Ty mi pisma św nie cytuj :evil:

czasem lubie ;)

Opublikowano

Ty mi pisma św nie cytuj :evil:

czasem lubie ;)

wiem wiem na księdza miałeś iść :naughty::polew:

Opublikowano

Ty mi pisma św nie cytuj :evil:

czasem lubie ;)

wiem wiem na księdza miałeś iść :naughty::polew:

noo... jak moj ojciec :polew: :polew:

Opublikowano

oooo Wentylek dojechał do domku :good:

Opublikowano

wentylek - milo bylo poznac :hi:

Opublikowano

no widze że już wszyscy w domach ja tez juz dotarłem, dzięki pany za spocik,towarzystwo i reszta jest na 6 :good: :good: :good:

Opublikowano

wiem wiem na księdza miałeś iść :naughty::polew:

noo... jak moj ojciec :polew: :polew:

Twój starszy był księdzem :shocked:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:15_________________________________________________

no widze że już wszyscy w domach ja tez juz dotarłem, dzięki pany za spocik,towarzystwo i reszta jest na 6 :good: :good: :good:

a jaka skala :mysli:

Opublikowano

było za***iście ,a i ładne kobiałki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

było za***iście ,a i ładne kobiałki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak ogólnie czy nasze żonki :naughty:

Opublikowano

wiem wiem na księdza miałeś iść :naughty::polew:

noo... jak moj ojciec :polew: :polew:

Twój starszy był księdzem :shocked:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:15_________________________________________________

no widze że już wszyscy w domach ja tez juz dotarłem, dzięki pany za spocik,towarzystwo i reszta jest na 6 :good: :good: :good:

a jaka skala :mysli:

skala 6na 6 czyli ode mnie ocena max za wszystko[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:16_________________________________________________

było za***iście ,a i ładne kobiałki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak ogólnie czy nasze żonki :naughty:

tez a własnie pozdrowic je prosze ode mnie :tongue4::wink4:
Opublikowano

wiem wiem na księdza miałeś iść :naughty::polew:

noo... jak moj ojciec :polew: :polew:

Twój starszy był księdzem :shocked:

no co Ty zartuje... ale jest taki tekst: bede ksiedzem jak moj ojciec... nie znasz? :cool1:

Opublikowano

jeśli chodzi o zonki to są poza dyskusja przeciez nic i nikt im nie dorówna :cool1::naughty:

Opublikowano

wiem wiem na księdza miałeś iść :naughty::polew:

noo... jak moj ojciec :polew: :polew:

Twój starszy był księdzem :shocked:

no co Ty zartuje... ale jest taki tekst: bede ksiedzem jak moj ojciec... nie znasz? :cool1:

wiem że żartujesz a ja żartuje że się nie zanm na żartach o żartach :polew:

Opublikowano

nastepnym razem będę z rodzinka :good:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:19_________________________________________________a Nike gdzies ty znikł pózniej chłopie :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

nastepnym razem będę z rodzinka :good:

ja też raczej ...bo to już tradycja się robi powoli :kox:

Opublikowano

dobra spadam na chwile coś wszamac bo zgłodniałem :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.