Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:mysli::disgust:

a Ty Gadżet coś tak sie zawiesił :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:mysli::disgust:

madas, co tak myślisz ... do roboty byś sie wział :P

Opublikowano

mlody nie robie z nas alkoholikow tylko dobrych zawodnikow ;)

Opublikowano

mlody nie robie z nas alkoholikow tylko dobrych zawodnikow ;)

ja to do pepina pisałem :decayed:

Opublikowano

mlody nie robie z nas alkoholikow tylko dobrych zawodnikow ;)

ja to do pepina pisałem :decayed:

nie myl degustacji z ochlejstwem :P

Opublikowano

mlody nie robie z nas alkoholikow tylko dobrych zawodnikow ;)

ja to do pepina pisałem :decayed:

zle przeczytalem - myslalem ze do mnie... jestes na gg?

Opublikowano

mlody nie robie z nas alkoholikow tylko dobrych zawodnikow ;)

ja to do pepina pisałem :decayed:

zle przeczytalem - myslalem ze do mnie... jestes na gg?

będę później bo teraz w domu nie jestem :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:52_________________________________________________jest pizza!! uciekam na jakąś chwile

Opublikowano

Dla mnie to pewien problem :confused4: To oznacza, że trzeba będzie wstać ok. 3.45 - 4.00. Żeby zaliczyć przed taką dłuższą trasą odpowiednią dawkę snu, należałoby iść do wyrka przed Młodym :sarcastic: -czyli ok. 21 - 22.

Planowałem, że z Warszawy wybędę w czwartek, tak koło 19 - 20. Czyli do Poznania dobiłbym ok. 23, przed północą...

W tym układzie, to zdecydowanie za późno :disgust:

Opublikowano

:mysli::disgust:

a Ty Gadżet coś tak sie zawiesił :decayed:

:mysli::disgust:

madas, co tak myślisz ... do roboty byś sie wział :P

do jakiegoś posta to miało być ale nie pamiętam już do którego .... :mysli: bo szybko piszeta :gwizdanie:

Opublikowano

Dla mnie to pewien problem :confused4: To oznacza, że trzeba będzie wstać ok. 3.45 - 4.00. Żeby zaliczyć przed taką dłuższą trasą odpowiednią dawkę snu, należałoby iść do wyrka przed Młodym :sarcastic: -czyli ok. 21 - 22.

Planowałem, że z Warszawy wybędę w czwartek, tak koło 19 - 20. Czyli do Poznania dobiłbym ok. 23, przed północą...

W tym układzie, to zdecydowanie za późno :disgust:

Suli a Ty nie mozesz do nas dobic w Lodzi? masz blizej z Warszawy niz my z Poznania - dluzej pospisz ;)

Opublikowano

OT.

Nie sztuka zabić muchę na przedniej szybie .. sztuka zabić ją na bocznej ;)

Opublikowano

Dzieki za fajnego spota i miłe spedzenie niedzieli

Opublikowano

OT.

Nie sztuka zabić muchę na przedniej szybie .. sztuka zabić ją na bocznej ;)

to jest klub audi a nie drifterow ;)

Opublikowano

Dzieki za fajnego spota i miłe spedzenie niedzieli

a co Ty spać już idziesz :mysli:

Opublikowano

Dzieki za fajnego spota i miłe spedzenie niedzieli

Pawel Ty tam mysl... wiesz nad czym :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

a gdzie Marcinek uciekł :mysli: coś mi tu śmierdzi :mysli:

Opublikowano

Dzieki za fajnego spota i miłe spedzenie niedzieli

a co Ty spać już idziesz :mysli:

idzie obgadywać temat zlotu w łóżku ... na leżąco może łątwiej to pójdzie :P

Opublikowano

Suli a Ty nie mozesz do nas dobic w Lodzi? masz blizej z Warszawy niz my z Poznania - dluzej pospisz ;)

Taaaa... a Tetis - rozumiem - się teleportuje do Łodzi :gwizdanie:

Opublikowano

a gdzie Marcinek uciekł :mysli: coś mi tu śmierdzi :mysli:

marcinek zdjęcia preparuje

Opublikowano

a gdzie Marcinek uciekł :mysli: coś mi tu śmierdzi :mysli:

moze zdjecia obrabia :mysli: i zaskoczy nas nimi przed swietami Bozego Narodzenia :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.