Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki za spota :notworthy:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:22_________________________________________________uciekam bo zaraz pizza będzie

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziekuje za bardzo milo - jak zawsze - spedzony czas :hi:

a koledzy z A3 klubu wpadli goscinnie... jednemu nawet motor padl na spocie :polew:

teraz juz tam bedzie na kazdym spocie :decayed:

Opublikowano

Marcin zerknij na nowy watek w wlkp :gwizdanie: moze byc?

Opublikowano

Marcin zerknij na nowy watek w wlkp :gwizdanie: moze byc?

swietnie :good: , ew. mozesz wrzucic druga mape - drogowa

Opublikowano

Marcin zerknij na nowy watek w wlkp :gwizdanie: moze byc?

:good: :good: :good:

Opublikowano

kurde .. chopoki .. w kwesti wyjazdu na zlot .. to muszę się jeszcze nagimnastykować .. bo jakoś muszę dzieci do szkoły i przedszkola odstawić a to od piątej nie jest czynne :(

ale jeszcze nic straconego .. może coś wykombinuję ..

a spocik to był wielki dzisiaj

PS.

Kuredu .. dziękuje za łańcuchy ... może jakąś czekoladkę kiedyś kupię .. bo wódki to już dość wy już tu przelewacie :P

na drodzie się nie przydały ... ale zawsze można gdzieś kogoś w łańcuchy oblec ;)

Opublikowano

ja staram się myć furkę raz w tyg na bezprzewodowej

:mysli::decayed:

Opublikowano

swietnie :good: , ew. mozesz wrzucic druga mape - drogowa

teraz ok? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

już jestem w domu ,jak wy wszystcy się pomieściliście w kawiarni???????? :shocked::mysli:

gdy nadchodzimy wszyscy innni wychodza :kox::decayed:

Opublikowano

swietnie :good: , ew. mozesz wrzucic druga mape - drogowa

teraz ok? :cool1: :gwizdanie:

Ludzie :!: :!: wylot o 5.00 :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Kto wpadł na taki iście szatański :evil: pomysł :slina:

Opublikowano

swietnie :good: , ew. mozesz wrzucic druga mape - drogowa

teraz ok? :cool1: :gwizdanie:

Ludzie :!: :!: wylot o 5.00 :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Kto wpadł na taki iście szatański :evil: pomysł :slina:

wylot o 5 zeby w Lodzi byc najwczesniej i korki ominac... jedzie kilka osob z dziecmi wiec nie wiadomo ile postoi trzeba bedzie zrobic...

Opublikowano

swietnie :good: , ew. mozesz wrzucic druga mape - drogowa

teraz ok? :cool1: :gwizdanie:

Ludzie :!: :!: wylot o 5.00 :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Kto wpadł na taki iście szatański :evil: pomysł :slina:

Suli do zlotu to oni tyle wódki nazbierają za te różne zakładu że chyab niebawem w czzwartek wyjadą żeby bie wracać z pełnymi butelkami :)

Opublikowano

swietnie :good: , ew. mozesz wrzucic druga mape - drogowa

teraz ok? :cool1: :gwizdanie:

Ludzie :!: :!: wylot o 5.00 :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Kto wpadł na taki iście szatański :evil: pomysł :slina:

Suli do zlotu to oni tyle wódki nazbierają za te różne zakładu że chyab niebawem w czzwartek wyjadą żeby bie wracać z pełnymi butelkami :)

spokojnie Karol - my dobrzy zawodnicy jestesmy... jeszcze trzeba bedzie dokupic ;)

Opublikowano

dzięki za mega fajny spot :notworthy:21 furek to nowy rekord ....niebawem będzie pobity ...z A3 to chyba z 35 szt było :naughty:

Vario sprzęt daje radę :good: :good: :good:

Opublikowano

swietnie :good: , ew. mozesz wrzucic druga mape - drogowa

teraz ok? :cool1: :gwizdanie:

Ludzie :!: :!: wylot o 5.00 :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Kto wpadł na taki iście szatański :evil: pomysł :slina:

Suli do zlotu to oni tyle wódki nazbierają za te różne zakładu że chyab niebawem w czzwartek wyjadą żeby bie wracać z pełnymi butelkami :)

nie rób z nas alkoholików :chytry: :chytry: :chytry:

Opublikowano

Suli do zlotu to oni tyle wódki nazbierają za te różne zakładu że chyab niebawem w czzwartek wyjadą żeby bie wracać z pełnymi butelkami :)

spokojnie Karol - my dobrzy zawodnicy jestesmy... jeszcze trzeba bedzie dokupic ;)

no Wy to młodzi jesteście :) ... w sumie może masz racje :P

Opublikowano

Suli do zlotu to oni tyle wódki nazbierają za te różne zakładu że chyab niebawem w czzwartek wyjadą żeby bie wracać z pełnymi butelkami :)

spokojnie Karol - my dobrzy zawodnicy jestesmy... jeszcze trzeba bedzie dokupic ;)

no Wy to młodzi jesteście :) ... w sumie może masz racje :P

my młodzi to zawsze damy radę gorzej z tymi staruszkami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nooo Vario - basik konkret :good:

Opublikowano
:mysli::disgust:
Opublikowano

no cóż ja mam kilka lat spotów za sobą w Vectra Unlimited .. tam już sporo ludków w czwartki jeździ .. jak ja dojeżdżam w piątki wieczorem to już ciężko z niektórymi rozmiawać :D

ps.

Musashi .. Ty znów jedziesz po swojemu i pewnei jakis most znowu Ci podniosą i bedziesz nadrabiał :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.