Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

dzieki Panowie i Panie sa super spocik ;)) moj pierwszy oficjalny :naughty:

bardzo mi sie podobala serdecznosc Wasza :naughty:

a jak ktos nadal nie wie gdzie jest Turek, to jest na mapie wklejonej przez nike :decayed:

za 2 tygodnie jestem znow :kox: i mam nadzieje ze juz z naprawiona bejbe :kox:

dzieki mlody za pierwszy kontakt i pokierowanie do miejsca :good:

pozdro :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

dzieki Panowie i Panie sa super spocik ;)) moj pierwszy oficjalny :naughty:

bardzo mi sie podobala serdecznosc Wasza :naughty:

a jak ktos nadal nie wie gdzie jest Turek, to jest na mapie wklejonej przez nike :decayed:

za 2 tygodnie jestem znow :kox: i mam nadzieje ze juz z naprawiona bejbe :kox:

dzieki mlody za pierwszy kontakt i pokierowanie do miejsca :good:

pozdro :gwizdanie:

ja wiem gdzie lezy Turek bo mam babcie niedaleko Kola :gwizdanie:

milo bylo Cie poznac :):good:

Opublikowano

to jutro Nina tobie wymyśli juz jakaś pokute i grzechy zostaną tobie wybaczone :piroman:

Opublikowano

i wybaczcie niesmialosc :) tak to jest na pierwszych spotkaniach :kox:

Opublikowano

:hi:

dzieki Panowie i Panie sa super spocik ;)) moj pierwszy oficjalny :naughty:

bardzo mi sie podobala serdecznosc Wasza :naughty:

a jak ktos nadal nie wie gdzie jest Turek, to jest na mapie wklejonej przez nike :decayed:

ja też wiem i wiedziałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:56_________________________________________________

to jutro Nina tobie wymyśli juz jakaś pokute i grzechy zostaną tobie wybaczone :piroman:

o boniu to ja dziecko wezmę ze sobą i nie będzie miała serca mnie karać :evil:

Opublikowano

i wybaczcie niesmialosc :) tak to jest na pierwszych spotkaniach :kox:

jak Ty byles niesmialy to co ma powiedziec kolega z Wrzesni :gwizdanie:

Opublikowano

i wybaczcie niesmialosc :) tak to jest na pierwszych spotkaniach :kox:

jak Ty byles niesmialy to co ma powiedziec kolega z Wrzesni :gwizdanie:

no szkoda że nie weszli z nami do góry :mysli:

Opublikowano

i wybaczcie niesmialosc :) tak to jest na pierwszych spotkaniach :kox:

jak Ty byles niesmialy to co ma powiedziec kolega z Wrzesni :gwizdanie:

hm ktory :decayed:

Opublikowano

witam, sorka ze tak szybko ucieklismy i nadodatek bez pozegnania, ale ostatnio malo czasu mamy :(

Adas nie zapomnij jutro podjechac z tym szamponikiem :D

pawlik Ty tez lepiej mysl... wiesz nad czym :cool1:

Niestety ale na ta chwile rozpoczeliśmy remont mieszkania, kazda wolna chwile spedzamy na robocie. Fajnie by było sie przejechac ale w tym roku nie jest to nam dane.

Opublikowano

i wybaczcie niesmialosc :) tak to jest na pierwszych spotkaniach :kox:

jak Ty byles niesmialy to co ma powiedziec kolega z Wrzesni :gwizdanie:

no szkoda że nie weszli z nami do góry :mysli:

aha to juz wogole nie wiem ktory :decayed:

Opublikowano

i wybaczcie niesmialosc :) tak to jest na pierwszych spotkaniach :kox:

jak Ty byles niesmialy to co ma powiedziec kolega z Wrzesni :gwizdanie:

hm ktory :decayed:

ten od fajnej brunetki :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

był taki chłopak z dziewczyną oboje ciemne włosy z Wrześni ....widać że w porzo ....

Opublikowano

a ja nawet znam reklame - sery Turek lubi każdy nurek :kox:

Opublikowano

i wybaczcie niesmialosc :) tak to jest na pierwszych spotkaniach :kox:

jak Ty byles niesmialy to co ma powiedziec kolega z Wrzesni :gwizdanie:

no szkoda że nie weszli z nami do góry :mysli:

no szkoda... moze nastepnym razem uda nam sie ich namowic :)

Opublikowano

i wybaczcie niesmialosc :) tak to jest na pierwszych spotkaniach :kox:

jak Ty byles niesmialy to co ma powiedziec kolega z Wrzesni :gwizdanie:

hm ktory :decayed:

ten od fajnej brunetki :naughty: :gwizdanie:

aaa to juz wszystko jasne :naughty: :naughty: :naughty::polew:

Opublikowano

myślę że tak .... trzeba inne lokum powoli szukać :mysli:

Opublikowano

a ja nawet znam reklame - sery Turek lubi każdy nurek :kox:

hyhy :polew::kox: :kox:

Opublikowano

myślę że tak .... trzeba inne lokum powoli szukać :mysli:

tylko gdzie?? chyba zaczniemy wynajmowac jakas sale :naughty:

Opublikowano

Haj, dzięki za mega spota, miło było poznać wentyla adasa i wszystkich innych których nie pamiętam :)

madas nike dzięki za pozytyw w sprawie bassu :evil:

Opublikowano

myślę że tak .... trzeba inne lokum powoli szukać :mysli:

takie na wiecej osob ? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.