Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No zimno tam było... trzeba się było potem rozgrzać a już jeden podłokietnik złamany od fiku miku :naughty:

wez ja gdzie indziej a nie w aucie bo straty sa jak sam widzisz :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 22:44_________________________________________________

mlodzik za nim my tu byliśmy to Warren już wymiatał posty :naughty:

ale w tamtych czasach byl jeden post na tydzien

:polew: :polew: :polew::good: :good: :good:

jeszcze jakis rok temu, tak to sobie raczkowalo, a po prawie 2 latach istnienia, ekipa zalapala klimat :good:

hehe i to wszystko dzięki nam!! sie znaczy nam wszystkim tu obecnym!!! (jedynie ten Madas to taki Cichy i nigdy nic nie pisze :polew: :polew: :polew:

madas to w ogole taka cicha myszka... :gwizdanie: statystyki mowia same za siebie :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podłokietnik w Kinepolis czy A4 ??

Opublikowano

Kurcze nike21, w kinie za dużo ludzi... zatem straty wkalkulowane :wink4: (za 2 tyg przywiozę "farelkę")

VARIO - te w kinepolis są niezłe, nawet z miejsce na pitko tylko hmm "mocowanie" do B6 nie pasuje, nie wiem jak w B7 :decayed:

Opublikowano

madas26 link=topic=16926.msg750273#msg750273 date=1235942983]

mlodzik za nim my tu byliśmy to Warren już wymiatał posty :naughty

no właśnie i w ogóle na spoty nie jeździ, bo ponoć taki nieśmiały :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

madas to w ogole taka cicha myszka... :gwizdanie: statystyki mowia same za siebie :naughty:

zgadza się nie mogę się przebić do Was z moim ja :no:

Opublikowano

Ah samochodzik u mechanika :)

Mala kontrola przed wyjazdem :P:D

Hehe to na kiedy ten wyjazd na pintball ??

Opublikowano

zgadza się nie mogę się przebić do Was z moim ja :no:

po prostu nie bądź już taki nieśmiały :kox:

Opublikowano

Ah samochodzik u mechanika :)

Mala kontrola przed wyjazdem :P:D

Hehe to na kiedy ten wyjazd na pintball ??

spokojnie ustalamy :naughty: a 15.03 będziesz na spocie??

Opublikowano

Hehe to na kiedy ten wyjazd na pintball ??

na wiosne

Opublikowano

Ide sobie zrobić kakao, podać komuś ??

Opublikowano

hehe tak bede :P:D

Opublikowano

Ide sobie zrobić kakao, podać komuś ??

ooo Ty też ...pozdrów Madzię :naughty:

Opublikowano

Ide sobie zrobić kakao, podać komuś ??

nie lubie ale może być piwo bo mnie sie kończy :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Ide sobie zrobić kakao, podać komuś ??

wole Lecha Pilsa co zreszta czynie... :gwizdanie:

Opublikowano

Ide sobie zrobić kakao, podać komuś ??

wole Lecha Pilsa co zreszta czynie... :gwizdanie:

ja mam akuraż żubra bo od taty dostałem ostatnio :>

Opublikowano

ochlapusy :tongue4:

Opublikowano

kakao na noc jest bardzo dobre wiec juz je koncze i lece do wyrka cos obekrzez w tv i spac do jutrzyska :hi:

Opublikowano

ochlapusy :tongue4:

ty też kakao piłeś, a do Ciebie kakao to jak dla nas piwo :kox:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 22:52_________________________________________________

kakao na noc jest bardzo dobre wiec juz je koncze i lece do wyrka cos obekrzez w tv i spac do jutrzyska :hi:

narka Paweł i pamiętaj o zlocie :hi:

Opublikowano

ochlapusy :tongue4:

ty też kakao piłeś, a do Ciebie kakao to jak dla nas piwo :kox:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 22:52_________________________________________________

kakao na noc jest bardzo dobre wiec juz je koncze i lece do wyrka cos obekrzez w tv i spac do jutrzyska :hi:

narka Paweł i pamiętaj o zlocie :hi:

dokladnie :good:

Opublikowano

narka Paweł i pamiętaj o zlocie :hi:

:cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.