Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe nie moge, musze naprawde szybciej nie tylko czytać ale i pisać:

"Uwaga - podczas pisania wysłano 12 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?"

:polew:

a ja Cie nawet nie widzialem... :mysli: slyszalem ze to Ty pracujesz w media... znasz Mirka Koczorowskiego? moj dobry kumpel :)

taa Miras od bliźniaków, znam typa, podobny trochu do Iversona, nieprawdaż :naughty:

a właśnie czemu Iver nie było Cie? odpowiedz jak to przeczytasz, tylko nie kłam :cool1:

a ten dekiel z tą Bumą to szkoda że na jakimś słupie się nie zatrzymał :disgust:

ale cóż moge powiedzieć, może za to jakieś drzewo go dogoniło :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ide sobie zrobić kakao, podać komuś ??

nie lubie ale może być piwo bo mnie sie kończy :tongue4: :tongue4: :tongue4:

to mi tez piwko bo tez sie konczy :gwizdanie:

Opublikowano

a ten dekiel z tą Bumą to szkoda że na jakimś słupie się nie zatrzymał :disgust:

odrazu na słupie, mógł mi po prostu delikatnie przód rozwalić bym sobie przód or S-ki wstawił :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

narka Paweł i pamiętaj o zlocie :hi:

:cool1:

:mysli: :mysli:

Opublikowano

narka Paweł i pamiętaj o zlocie :hi:

:cool1:

:mysli: :mysli:

czego znowu nie wiesz?

Opublikowano

Uważam, że my dojrzali A4kowcy nie pozwalamy sobie na takie głupoty :)

Opublikowano

a właśnie czemu Iver nie było Cie? odpowiedz jak to przeczytasz, tylko nie kłam :cool1:

a ten dekiel z tą Bumą to szkoda że na jakimś słupie się nie zatrzymał :disgust:

ale cóż moge powiedzieć, może za to jakieś drzewo go dogoniło :polew:

Iver, pojechal do TBG zachorowac, zeby sie na oklady zalapac :decayed:

Opublikowano

narka Paweł i pamiętaj o zlocie :hi:

:cool1:

:mysli: :mysli:

czego znowu nie wiesz?

popatrz dobtrze na cytaty :naughty::polew:

Opublikowano

narka Paweł i pamiętaj o zlocie :hi:

:cool1:

:mysli: :mysli:

czego znowu nie wiesz?

popatrz dobtrze na cytaty :naughty::polew:

:cool1:

Opublikowano

narka Paweł i pamiętaj o zlocie :hi:

:cool1:

:mysli: :mysli:

czego znowu nie wiesz?

popatrz dobtrze na cytaty :naughty::polew:

teraz ja nie rozumiem...

Opublikowano

taa Miras od bliźniaków, znam typa, podobny trochu do Iversona, nieprawdaż :naughty:

a właśnie czemu Iver nie było Cie? odpowiedz jak to przeczytasz, tylko nie kłam :cool1:

a ten dekiel z tą Bumą to szkoda że na jakimś słupie się nie zatrzymał :disgust:

ale cóż moge powiedzieć, może za to jakieś drzewo go dogoniło :polew:

dokladnie ten Miras :naughty: podobny troche jest - tez lysy :gwizdanie:

Opublikowano

Hmm jak Was szukaliśmy to najpierw trafiliśmy na spot "trójek" - teraz już będzie wiadomo jak dojechać:) "Motyw BMW" przegapiłem (VARIO zamknął mnie na chwilę w swoim bagażniku...) ale czułem jakiś smrodek i kurz :tongue4:

Opublikowano

zegna Pawła w Twoim cytacie ... :gwizdanie:

Opublikowano

a ten dekiel z tą Bumą to szkoda że na jakimś słupie się nie zatrzymał :disgust:

odrazu na słupie, mógł mi po prostu delikatnie przód rozwalić bym sobie przód or S-ki wstawił :polew: :polew: :polew:

najblizej mu bylo do mojej :naughty: ale tez bym sie ucieszyl :gwizdanie:

Opublikowano

zegna Pawła w Twoim cytacie ... :gwizdanie:

kto?

Opublikowano

i jakies PGO byly tez no nie ? i nawet z Nami nie rozmawiali :gwizdanie:

Opublikowano

narka Paweł i pamiętaj o zlocie :hi:

:cool1:

patrz mlodzik to ten cytat Marcina :gwizdanie:

Opublikowano

a ten dekiel z tą Bumą to szkoda że na jakimś słupie się nie zatrzymał :disgust:

odrazu na słupie, mógł mi po prostu delikatnie przód rozwalić bym sobie przód or S-ki wstawił :polew: :polew: :polew:

najblizej mu bylo do mojej :naughty: ale tez bym sie ucieszyl :gwizdanie:

Twoja by delikatnie tylem zachaczył, a moją delikatnie przodem (a po drodze może by jeszcze jakiegoś RNSa zaje**ł :polew: :polew: :polew: )

Opublikowano

Mi pozostało kakao zamiast piwa tylko dla orłów :(

Opublikowano

teraz ja nie rozumiem...

a ja nie rozumiem, czego nie rozumiesz :mysli::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.