Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ehh, co przeczytam jedną stronkę to już dwie namazane :kox: i tak z godzinke próbuję...

btw mega spocik, tyle gablot się zjechało, tylko dziewczyny takie jakieś nieśmiałe :mysli:, następny raz pewnie zaczne z kartką łazić i zdjęcia polaroidem robić żeby wszystkich spamięatać :kox:

pisz, pisz, pozniej poczytasz :cool1::kox:

szef ma juz wprawe :naughty:

mlodzik za nim my tu byliśmy to Warren już wymiatał posty :naughty:

ale w tamtych czasach byl jeden post na tydzien :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mlodzik za nim my tu byliśmy to Warren już wymiatał posty :naughty:

ale w tamtych czasach byl jeden post na tydzien

:polew: :polew: :polew::good: :good: :good:

Opublikowano

no czasem jeden na mies :gwizdanie:

Opublikowano

ale w tamtych czasach byl jeden post na tydzien :polew:

:decayed:

Opublikowano

widze vario ze znowu sie lapiesz na statystyki :naughty:

Opublikowano

i juz nie jestem "fish" :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

byłem zrobić sobie kakao :kox: dla Was nie starczyło :polew:

Opublikowano

no czasem jeden na mies :gwizdanie:

to bez nas to dopiero musiała być tu stypa :polew: :polew: :polew:

na ogólnopolski przyjeżdżało mniej aut niż teraz na poznański :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:Siemka :hi:

Opublikowano

Ello! Właśnie zjechaliśmy z żonką do chatki... sorki za tak nagłe zniknięcie ale mieliśmy rezerwację w kinie na Shopaholic (za 2tyg. nie popełnię już tego błędu!! :decayed:) Bardzo mi się podobało a chyba jeszcze bardziej Gośce... wybaczcie początkową nieśmiałość, chyba nawet nie ze wszystkimi się przywitaliśmy, chociaż sam nie wiem dlaczego bo naprawdę sympatyczna z Was ekipa (dzięki za przełamanie pierwszych lodów VARIO - chociaż kto wie co by to było gdyby nie wspólny rajd przez "warszawską", BTW - Twój bagaj wymiata!)- obiecuję nadrobić wszystko następnym razem :wink4:

Kamosor - może jednak uda się namówić żonkę. My dziś też 1st time i mimo delikatnych oporów było za***iście - naprawdę fajni ludzie!

Jeszcze raz dzięki za fajowego spota! Pozdro i do zobaczenia za dwa tygodnie (...także w kawiarni) :>

Opublikowano

Nawet nie zaglądałem teraz w statystyki hmm

Opublikowano

Chlopaki co tam ciekawego bylo dzis :mysli:

Na kiedy ten wyjazd na Pintball ???

Opublikowano

Bart-S zapowiada się, że będziecie częstymi spotowcami - dzięki za pozytywną opinię dla mojego klekota :)

Opublikowano

mlodzik za nim my tu byliśmy to Warren już wymiatał posty :naughty:

ale w tamtych czasach byl jeden post na tydzien

:polew: :polew: :polew::good: :good: :good:

jeszcze jakis rok temu, tak to sobie raczkowalo, a po prawie 2 latach istnienia, ekipa zalapala klimat :good:

Opublikowano

Ello! Właśnie zjechaliśmy z żonką do chatki... sorki za tak nagłe zniknięcie ale mieliśmy rezerwację w kinie na Shopaholic (za 2tyg. nie popełnię już tego błędu!! :decayed:) Bardzo mi się podobało a chyba jeszcze bardziej Gośce... wybaczcie początkową nieśmiałość, chyba nawet nie ze wszystkimi się przywitaliśmy, chociaż sam nie wiem dlaczego bo naprawdę sympatyczna z Was ekipa (dzięki za przełamanie pierwszych lodów VARIO - chociaż kto wie co by to było gdyby nie wspólny rajd przez "warszawską", BTW - Twój bagaj wymiata!)- obiecuję nadrobić wszystko następnym razem :wink4:

Kamosor - może jednak uda się namówić żonkę. My dziś też 1st time i mimo delikatnych oporów było za***iście - naprawdę fajni ludzie!

Jeszcze raz dzięki za fajowego spota! Pozdro i do zobaczenia za dwa tygodnie (...także w kawiarni) :>

super :good: nastepmnym razem obowiazkowo w kawiarni na pogaduchy... :) tam jest lepszy klimat niz na parkingu :naughty: ale trzeba to samemu przezyc - nie da sie tego opisac :gwizdanie:

Opublikowano

Chlopaki co tam ciekawego bylo dzis :mysli:

co bylo ciekawego?

szybciej byloby napisac co byloby nieciekawego. wskaze bez namyslu, pewien debil w BMW-e :kwasny::angry::polew:

Opublikowano

mlodzik za nim my tu byliśmy to Warren już wymiatał posty :naughty:

ale w tamtych czasach byl jeden post na tydzien

:polew: :polew: :polew::good: :good: :good:

jeszcze jakis rok temu, tak to sobie raczkowalo, a po prawie 2 latach istnienia, ekipa zalapala klimat :good:

hehe i to wszystko dzięki nam!! sie znaczy nam wszystkim tu obecnym!!! (jedynie ten Madas to taki Cichy i nigdy nic nie pisze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No zimno tam było... trzeba się było potem rozgrzać a już jeden podłokietnik złamany od fiku miku :naughty:

Opublikowano

no czasem jeden na mies :gwizdanie:

to bez nas to dopiero musiała być tu stypa :polew: :polew: :polew:

na ogólnopolski przyjeżdżało mniej aut niż teraz na poznański :polew: :polew: :polew:

:polew::naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Chlopaki co tam ciekawego bylo dzis :mysli:

Na kiedy ten wyjazd na Pintball ???

no właśnie Deniś :mysli: gdzieś Ty był jak Ciebie nie było :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.