Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra spadam na chwile coś wszamac bo zgłodniałem :(

ja jadłem zapiekanke z rotti :kox: pyszka :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nastepnym razem będę z rodzinka :good:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:19_________________________________________________a Nike gdzies ty znikł pózniej chłopie :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:

poszedlem na chwilke do Empiku... a jak wrocilem to juz was nie bylo :confused4:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________

dobra spadam na chwile coś wszamac bo zgłodniałem :(

ja jadłem zapiekanke z rotti :kox: pyszka :kox:

ja wlasnie dostalem pizze :decayed:

Opublikowano

No tak moja kobieta nie zalapala sie na spota ,a za 2 tygodnie tez jej nie będzie ,a Gośce obiecalem ze przywiozę żonkę -sory :embarrassed:

Opublikowano

No tak moja kobieta nie zalapala sie na spota ,a za 2 tygodnie tez jej nie będzie ,a Gośce obiecalem ze przywiozę żonkę -sory :embarrassed:

koniecznie wpadaj z żonką :good:

Opublikowano

no dobriweczór, ja tez dopiero dotarłem do domu bo żonka pojechała obwodnicą przez szczecin :gwizdanie:

Opublikowano

a panowie co do tej naklejki co gadaliśmy na wyjazd ,to prosze o mnie pamietac bo nie wiem kto ja bedzie organizował :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no dobriweczór, ja tez dopiero dotarłem do domu bo żonka pojechała obwodnicą przez szczecin :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

a panowie co do tej naklejki co gadaliśmy na wyjazd ,to prosze o mnie pamietac bo nie wiem kto ja bedzie organizował :gwizdanie: :gwizdanie:

oczywiście że będziemy pamiętać a szczególnie wykonawca Kuredu :naughty:

Opublikowano

a panowie co do tej naklejki co gadaliśmy na wyjazd ,to prosze o mnie pamietac bo nie wiem kto ja bedzie organizował :gwizdanie: :gwizdanie:

pewnie jakis cwaniak :naughty:

Opublikowano

no dobriweczór, ja tez dopiero dotarłem do domu bo żonka pojechała obwodnicą przez szczecin :gwizdanie:

dobrze że żyjesz :shocked:

Opublikowano

no dobriweczór, ja tez dopiero dotarłem do domu bo żonka pojechała obwodnicą przez szczecin :gwizdanie:

dobrze że żyjesz :shocked:

paula to czytała masz prze...chlapane

Opublikowano

Po spotowe witanko :hi:

melduje się i jednocześnie dziekuje za fajnego spocisza :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

No tak moja kobieta nie zalapala sie na spota ,a za 2 tygodnie tez jej nie będzie ,a Gośce obiecalem ze przywiozę żonkę -sory :embarrassed:

koniecznie wpadaj z żonką :good:

Viola chce a nie moze.

Musashi przypominam sie

Opublikowano

no dobriweczór, ja tez dopiero dotarłem do domu bo żonka pojechała obwodnicą przez szczecin :gwizdanie:

dobrze że żyjesz :shocked:

paula to czytała masz prze...chlapane

za co :shocked: jestem spokojny i grzeczny sam tak mówiłeś :evil:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:42_________________________________________________kurcze tylu podgląda a nikt nie pisze :mysli:

Opublikowano

no wlasnie... nie wstydzic sie!! wstyd to krasc i z d*py spasc... :gwizdanie:

Opublikowano

no wlasnie... nie wstydzic sie!! wstyd to krasc i z d*py spasc... :gwizdanie:

a Ty już zjadłeś :shocked:

Opublikowano

witam, sorka ze tak szybko ucieklismy i nadodatek bez pozegnania, ale ostatnio malo czasu mamy :(

Adas nie zapomnij jutro podjechac z tym szamponikiem :D

Opublikowano

no wlasnie... nie wstydzic sie!! wstyd to krasc i z d*py spasc... :gwizdanie:

a Ty już zjadłeś :shocked:

juz nawet fajke spalilem :gwizdanie:

Opublikowano

witam, sorka ze tak szybko ucieklismy i nadodatek bez pozegnania, ale ostatnio malo czasu mamy :(

Adas nie zapomnij jutro podjechac z tym szamponikiem :D

przepraszam najmocniej Pawełku ...jutro na bank będę u Niny miedzy 10-17 ....wybacz starzeje się :embarrassed::evil:

Opublikowano

witam, sorka ze tak szybko ucieklismy i nadodatek bez pozegnania, ale ostatnio malo czasu mamy :(

Adas nie zapomnij jutro podjechac z tym szamponikiem :D

pawlik Ty tez lepiej mysl... wiesz nad czym :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.