Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo mlodzik tak znika nagle i potem nagle się pojawia :naughty:

jak murzyn na pasach :polew:

no dokładnie :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo mlodzik tak znika nagle i potem nagle się pojawia :naughty:

jak murzyn na pasach :polew:

no dokładnie :polew:

tylko zeby na spocie sie nie chowal gdzies pod stolik... :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 13:09_________________________________________________bo na zlocie to pewnie nie jeden pod stolem wyladuje :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie wyląduje na pewno :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

dobra uciekam - bo nie mam czasu. do zobaczenia na spocie :naughty:

Opublikowano

dobra uciekam - bo nie mam czasu. do zobaczenia na spocie :naughty:

do zoba :hi:

Opublikowano

do zobaczenia Bartek :cool1:

Opublikowano

ja nie wyląduje na pewno :gwizdanie: :tongue4:

a ja cos czuje ze bedziesz organizatorem tej imprezy pod stolem :polew:

Opublikowano

a ja cos czuje ze bedziesz organizatorem tej imprezy pod stolem

Z Adasia głową do picia i temperamentem to na pewno... :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Opublikowano

ja nie wyląduje na pewno :gwizdanie: :tongue4:

a ja cos czuje ze bedziesz organizatorem tej imprezy pod stolem :polew:

ja Wam dam nabijać się ze starszego :evil:

Opublikowano

Witam :hi:

jak niedziela mija? :)

Opublikowano

czytam, bo u Was taki chaos w wątku że trudno się czasem doszukać czegoś

widzimy się na parkingu, tylko że my będziemy z lekkim opóźnieniem - ok 16.30

u nas chaos? :decayed: ależ oczywiście, czego oczekiwałeś w tym wątku

eprzeciez on jest z natury nieuporzadkowany, zupelnie jak wszczechswiat, tyle ze wszechswiat dąży do uporządkowania a w naszym watku, entropia jest ujemna :kox: czyli z każdym postem rośnie nieuporządkowanie :cool1:

Opublikowano

Witam :hi:

jak niedziela mija? :)

a wk***ny jestem na żone od rana :disgust::evil:

Opublikowano

a ja cos czuje ze bedziesz organizatorem tej imprezy pod stolem

Z Adasia głową do picia i temperamentem to na pewno... :hahaha: :hahaha: :hahaha:

:polew::kox:

Opublikowano

Witam :hi:

jak niedziela mija? :)

a wk***ny jestem na żone od rana :disgust::evil:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam :hi:

jak niedziela mija? :)

a wk***ny jestem na żone od rana :disgust::evil:

ciekawe dlaczego? :mysli:

tetis, a ty z kim jedziesz na zlot do Bukowiny?

Opublikowano

Witam :hi:

jak niedziela mija? :)

a wk***ny jestem na żone od rana :disgust::evil:

:cool1:

Opublikowano

powtarzam ....- proszę się ze mnie nie nabijać ,,, :evil::polew:

Opublikowano

Madas wkurzony jesteś na żonke za ten wczorajszy szlaban :naughty::polew: Czy dzisiaj tez masz :kox:

Opublikowano

powtarzam ....- proszę się ze mnie nie nabijać ,,, :evil::polew:

a kto sie nabija? :kwasny::angry::cool1:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 13:44_________________________________________________

Witam :hi:

jak niedziela mija? :)

a jak zdrowko Twoje i pociechy? :)

Opublikowano

Madas wkurzony jesteś na żonke za ten wczorajszy szlaban :naughty::polew: Czy dzisiaj tez masz :kox:

dzisiaj musiałem czekać na żonke pod sklepem w A4 bez RNS E ( ukradziona 18.02.2009) z dzieckiem ok 3 godz ....bez ogrzewania (oszczędzam) .... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.