Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

cześć Adas :hi: jakl tam pifko ??

Opublikowano

Będę dzis choć raczej krótko. :( :(

Opublikowano

Będę dzis choć raczej krótko. :( :(

sorry miało być dziś :naughty::polew:

Opublikowano

spadam do wyra... :hi: do dzisiaj :hi:

Opublikowano

śpiochy!! ja jeszcze tutaj na chwile zawitałem bo nie mogłem sobie poradzić z gg i przez to nie mogłem usnąć, więc wstałem, zrobiłem i idę spać dalej :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

śpiochy!! ja jeszcze tutaj na chwile zawitałem bo nie mogłem sobie poradzić z gg i przez to nie mogłem usnąć, więc wstałem, zrobiłem i idę spać dalej :hi: :hi: :hi:

:cool1: i jak GG? :cool1:

Opublikowano

:hi:

:hi:

cześć Adas :hi: jakl tam pifko ??

pycha bylo :naughty:

Opublikowano

:hi:

a Wojtek śpi jakoś podobnie do mlodzika :polew:

:cool1:

Opublikowano

dobry !! :hi: pobudka śpiochy :cool1:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 08:42_________________________________________________cze wojtek co tam panie słychać ?

Opublikowano

dobry !! :hi: pobudka śpiochy :cool1:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 08:42_________________________________________________cze wojtek co tam panie słychać ?

a w porządku, dziękuje :wink4: pogoda się trochę popsuła w Pzn ale to dobrze, bo mam brudną furę :tongue4: a co tam w Szwecji słychać? :)

Opublikowano

brzydka pogoda w Poznaniu ? to niedobrze, u mnie narazie ladnie i myslalem ze tez tam dojade z czystym autkiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 08:47_________________________________________________dmuchnijcie chmury gdzies na polnoc :naughty:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:cool1: i jak GG? :cool1:

słyszałem, że na forum mamy dwie plotkary z prawdziwego zdarzenia :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 08:49_________________________________________________Adas a będziesz dzisiaj?

Opublikowano

brzydka pogoda w Poznaniu ? to niedobrze, u mnie narazie ladnie i myslalem ze tez tam dojade z czystym autkiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 08:47_________________________________________________dmuchnijcie chmury gdzies na polnoc :naughty:

nie pada, ale tak jakoś mokro jest po nocy :naughty: ale będzie git pewnie później :cool1:

Opublikowano

siema mlody :hi:

powiedz no.. latwo znalezc wjazd do parkingow podziemnych w king krosie ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 08:52_________________________________________________

Adas a będziesz dzisiaj?

pewnie ;) tez pytam :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 08:53_________________________________________________

brzydka pogoda w Poznaniu ? to niedobrze, u mnie narazie ladnie i myslalem ze tez tam dojade z czystym autkiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 08:47_________________________________________________dmuchnijcie chmury gdzies na polnoc :naughty:

nie pada, ale tak jakoś mokro jest po nocy :naughty: ale będzie git pewnie później :cool1:

u mnie suchutko :naughty: przydalyby sie jakies auta-szczoty, zeby zamiotly ten piasek z ulic :decayed:

Opublikowano

też sie pogoda zepsułą ale znając życie i tutejsze zmiany to prawdopodobnie sie ociepli po południu[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 08:54_________________________________________________

siema mlody :hi:

powiedz no.. latwo znalezc wjazd do parkingow podziemnych w king krosie ? :gwizdanie:

ja pierwszy raz to błądziłęm z 10 min zanim znalazłem - najlepiej zapytać tam kogoś na miejscu jak będziesz

Opublikowano

tak. ale jeśli chcesz to możemy spotkać sie gdzieś i pojedziemy razem. ja teraz musze uciekać jak by co to odezwij sie na mojego koma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.