Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

n

Nie licząc Ive i Azuni i Yelo to trochę A4ek się uzbiera :) + jedna Corsa pewnie

o to wygląda na to że spocik bedzie udany,a zreszta z tego co wiem a jeszcze nie byłem to u was zawsze udany :gwizdanie: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie licząc Ive i Azuni i Yelo to trochę A4ek się uzbiera :) + jedna Corsa pewnie

i jedno A3 tez będzie :wink4:

Opublikowano

wentyl Ty też będziesz ??

Opublikowano

Nie licząc Ive i Azuni i Yelo to trochę A4ek się uzbiera :) + jedna Corsa pewnie

i jedno A3 tez będzie :wink4:

tak a kto będzie A3 :mysli:

Opublikowano

wentyl Ty też będziesz ??

oczywiscie już nie mogę sie doczekac ,muszę byc :gwizdanie: :gwizdanie: :good:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 22:56_________________________________________________

Nie licząc Ive i Azuni i Yelo to trochę A4ek się uzbiera :) + jedna Corsa pewnie

i jedno A3 tez będzie :wink4:

tak a kto będzie A3 :mysli:

no właśnie :gwizdanie:
Opublikowano

nie wiem, ale słyszałem, że fajny z niego chłopak... :naughty:

Opublikowano

nie wiem, ale słyszałem, że fajny z niego chłopak... :naughty:

a to sie okaże :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 22:59_________________________________________________o widze że prezes kontroluje sytuacje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 22:59_________________________________________________ :hi: :hi: :hi: witamy
Opublikowano

nie wiem, ale słyszałem, że fajny z niego chłopak... :naughty:

zdania są podzielone :gwizdanie:

Opublikowano

Hmm zawsze można coś zmienić w B6 ew. zamienić na B7 :)

z chęcią bym zamienił ale do takiej co bym chciał to mnie po prostu nie stac :mysli: :mysli: :mysli::wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 23:03_________________________________________________o i kolega madas zagląda brywieczór :hi: :hi:
Opublikowano

co chłopaki robita :naughty:

Opublikowano

o ucikł :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 23:05_________________________________________________

co chłopaki robita :naughty:

a nic tak sobie siedzimy i w monitor sie gapimy :polew: :polew:
Opublikowano

no ja oglądam na 2 Hakera :naughty:

Opublikowano

no ja oglądam na 2 Hakera :naughty:

i co dobry :mysli:
Opublikowano

no ja oglądam na 2 Hakera :naughty:

i co dobry :mysli:

chyba tak.... póki co może być :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem, ale słyszałem, że fajny z niego chłopak... :naughty:

zdania są podzielone :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

nie wiem, ale słyszałem, że fajny z niego chłopak... :naughty:

zdania są podzielone :gwizdanie:

:decayed:

nie znam tego kolesia z A3 ale słyszałem różne rzeczy na jego temat :gwizdanie:

Opublikowano

dobra ja spadam nara do juterka,Madas tak jak było uzgodnione :hi: :hi: :good:

Opublikowano

nie znam tego kolesia z A3 ale słyszałem różne rzeczy na jego temat :gwizdanie:

ciekawe co tam o nim słyszałeś... :mysli:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 23:13_________________________________________________narka Wentyl :hi:

Opublikowano

o widze że prezes kontroluje sytuacje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no mam wszystko pod kontrolą - jak zawsze :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też spadam - do jutra Panowie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.