Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaka u nas pogoda w PL ?

idzie w dobrą stronę ?? w szwecji to pięknie jest, dzisiaj już 8 st C było

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dawno Cie u nas nie było, stęskniliśmy sie :rolleyes:

kurde , bo 1 zmieniliście termin i mi wszystko pokrzyżowało , trudno , za nie długo powinno mi się udać , przyjechać.

przecież zmieniliśmy termin bo ten poprzedni też ani mi ani Tobie nie pasował :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 19:01_________________________________________________

jaka u nas pogoda w PL ?

idzie w dobrą stronę ?? w szwecji to pięknie jest, dzisiaj już 8 st C było

nawet nie wiem dawno na dworze nie byłem :polew:

Opublikowano

przepraszam ze nie dotarlem wczoraj ale tak wyszlo... jak chcecie to mnie nawet zakropkujcie...

Karol co do flaszki to jeszcze bedzie nie jedna okazja :wink4:

a tak się tylko podroczyłem :)

Opublikowano

młody ale w kulki lecisz - jak te emenems :decayed::polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 19:03_________________________________________________IVEto daj cynka kiedy ci pasuje może znowu coś zmienimy ale jak tym razem cie nie będzie to :rant::bicz2: :ranting1: :bag: :doh1: :no4::rtfm::baseball::co::takiego::banan1::banan2::banan::closed::vaglogi::banned::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w następną niedzielę by mi pasiło , chyba ,że zostanę w Tbg na L4 , choć bardzo tego nie chcę , Młody jak zmienialiście termin to ja siedziałem w Tbg na urlopie :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

nawet nie wiem dawno na dworze nie byłem :polew:

przyznaj sie co tam w kanała zapodałeś :cool1::decayed:

Opublikowano

Cześć wszystkim, cześć Cox znaczy się fantastic :)

Opublikowano

kurde net mi siadł :kwasny:

Opublikowano

kurde net mi siadł :kwasny:

za dużo pornosów ściągasz :decayed::tongue4:
Opublikowano

Cześć wszystkim, cześć Cox znaczy się fantastic :)

jaksjemasz VARIO :hi:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 19:14_________________________________________________

kurde net mi siadł :kwasny:

za dużo pornosów ściągasz :decayed::tongue4:

:decayed: :decayed: :decayed::punk:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 19:15_________________________________________________kurde aż mi głupiom z panami tu siedzieć - wszystkie jesteśta takie cerwune a ja murzyn :decayed:

Opublikowano

_________________________________________________

kurde net mi siadł :kwasny:

za dużo pornosów ściągasz :decayed::tongue4:

:decayed: :decayed: :decayed::punk:

hmm... :mysli: myślicie że to od tego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wieczor, maly spocik znow mamy :naughty::cool1:

Opublikowano

wieczor, maly spocik znow mamy :naughty::cool1:

gdzie tym razem :shocked:

Opublikowano

wieczor, maly spocik znow mamy :naughty::cool1:

gdzie tym razem :shocked:

a nawet nie wiem :mysli:

Opublikowano

wieczor, maly spocik znow mamy :naughty::cool1:

przyjeżdżacie mnie odwiedzić :dance: :dance: :decayed:
Opublikowano

kucze w morde fajnie macie - a ja tu musze w pracy siedzieć bo dzieci wołają a do garnka nima co włożyć :polew::wallbash: oooo i nawet wachania nastroju mam

Opublikowano

84mlody gratki klubowicza :)

fantastic dzisiaj pracowity dzień przy rezaniu niuni bo nawet ciepło było i na dworze robiłem :)

Opublikowano

IVE przyjeżdzaja mnie odwiedzić :gwizdanie:

Opublikowano

wieczor, maly spocik znow mamy :naughty::cool1:

przyjeżdżacie mnie odwiedzić :dance: :dance: :decayed:

no chcielismy popatrzec na fotke, ale mgly nie bylo pobladzilismy :decayed:

Opublikowano

84mlody gratki klubowicza :)

fantastic dzisiaj pracowity dzień przy rezaniu niuni bo nawet ciepło było i na dworze robiłem :)

co tam zgrzebałeś ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.