Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na poprzedniej stronie sie ladnie przywitalem... :) i nikt mnie nawet nie zauwazyl :embarrassed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi: pogoda faktycznie :kox: właśnie wróciłem z Cytadeli :)

Opublikowano

Witam :hi:

Ale się napisałam adresów na kopertach :rolleyes:

Miejmy nadzieję że pójdą dzisiaj breloczki, a wasze, poznaniacy dostaniecie na spocie, jak przyjedziemy :cool1: Więc zgłaszać się do mnie :naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 17:04_________________________________________________ młody gratulacje różu :good::decayed:

Opublikowano

a nikusia ani widać ani słychac .. no nic .. może później będzie :gwizdanie:

Opublikowano

droczycie sie? :cool1:

Opublikowano

droczycie sie? :cool1:

?? :mysli:

kto z kim? :blink:

Opublikowano

Witanko Panowie i cześć Azunia :>

wpadłam trochę ponadrabiać zaległości w czytaniu :cool1: bo jak zwykle chłopcy sie nie oszczędzali

Opublikowano

droczycie sie? :cool1:

?? :mysli:

kto z kim? :blink:

jak go potrzeba to go nie ma .. tak to juz jest z tymi landrynkami :kox:

Opublikowano

droczycie sie? :cool1:

?? :mysli:

kto z kim? :blink:

ze mna... odzywam sie a udaja ze mnie nie ma... i ze mnie nie widza... :embarrassed:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 17:24_________________________________________________

droczycie sie? :cool1:

?? :mysli:

kto z kim? :blink:

jak go potrzeba to go nie ma .. tak to juz jest z tymi landrynkami :kox:

a do czego bylem potrzebny? :mysli:

Opublikowano

[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 17:04_________________________________________________ młody gratulacje różu :good::decayed:

dzięki Azunia, a teraz jak jeszcze do tego wszystkiego dostane breloczek na spocie to już w ogóle będę HAPPY :banan2: :banan2: :banan2:

Opublikowano

a do czego bylem potrzebny? :mysli:

a wódki nie miałem z kim wypić ... ale teraz to już za późno ... se polałem wiecej :P:kox:

Opublikowano

przepraszam ze nie dotarlem wczoraj ale tak wyszlo... jak chcecie to mnie nawet zakropkujcie...

Karol co do flaszki to jeszcze bedzie nie jedna okazja :wink4:

Opublikowano

co tu tak smutno dzisiaj ??

dobry :hi:

Opublikowano

wogóle tak nie za bardzo dzisiaj jest :confused4:

Opublikowano

co tu tak smutno dzisiaj ??

bo Ciebie nie było :naughty::decayed::kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 18:47_________________________________________________

wogóle tak nie za bardzo dzisiaj jest :confused4:

to zacznijcie spamować :decayed:

Opublikowano

nie chce mi się nic , narazie umieram :confused4:

Opublikowano

IVE będziesz jutro na spocie?

Opublikowano

IVE będziesz jutro na spocie?

tak w Tbg mam o 15.00 jak się trochę pozbieram to pewnie podjadę
Opublikowano

IVE będziesz jutro na spocie?

tak w Tbg mam o 15.00 jak się trochę pozbieram to pewnie podjadę

dawno Cie u nas nie było, stęskniliśmy sie :rolleyes:

Opublikowano

dawno Cie u nas nie było, stęskniliśmy sie :rolleyes:

kurde , bo 1 zmieniliście termin i mi wszystko pokrzyżowało , trudno , za nie długo powinno mi się udać , przyjechać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.