Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to nie będzie Ci na spocie??

bede, jezdzic sie da, ale delikatnie

no to super ... bardzo się cieszę :):good:

a ja tak nie lubie delikatnie :kox:

ja się nauczyłem ostatnimi czasy ....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

p.s. dzisiaj minalem 8 patroli policyjnych i jedne tajniaki mnie na autostradzie wyprzedzali :D i nie dalem sie :naughty:

Opublikowano

p.s. dzisiaj minalem 8 patroli policyjnych i jedne tajniaki mnie na autostradzie wyprzedzali :D i nie dalem sie :naughty:

to musiałeś w miarę wolno jechać skoro Ci nie zatrzymali :naughty:

Opublikowano

to nie będzie Ci na spocie??

bede, jezdzic sie da, ale delikatnie

no to super ... bardzo się cieszę :):good:

a ja tak nie lubie delikatnie :kox:

ja się nauczyłem ostatnimi czasy ....

tzn ja tez :) ale mam diabla za uszami :gwizdanie:

Opublikowano

ja już nie ...choć czasem to kusi przydusić pedał gazu :evil:

Opublikowano

p.s. dzisiaj minalem 8 patroli policyjnych i jedne tajniaki mnie na autostradzie wyprzedzali :D i nie dalem sie :naughty:

to musiałeś w miarę wolno jechać skoro Ci nie zatrzymali :naughty:

akurat fuksem nie mierzyli, albo mierzyli druga strone :decayed:

a na autostradzie to akurat jechalem spowrotem i jechalem delikatnie :decayed:

Opublikowano

ja to mam pecha do policji ....tzn miałem w zeszłym roku za prędkość ..zawsze mnie złapali :evil:

Opublikowano

tak bym sie juz pochwalil wynikiem, a tak to bejbe niesprawna bo mi paliwo odcina :confused4:

paliwo? :mysli:

Opublikowano

tak bym sie juz pochwalil wynikiem, a tak to bejbe niesprawna bo mi paliwo odcina :confused4:

paliwo? :mysli:

ja tam sie nie znam, ale podobno tak

Opublikowano

Bartek a Wy już bo tańcach ? :mysli:

Opublikowano

Musashi ? to wiesz co jest ? :gwizdanie:

Opublikowano

Good night all

:hi:

Opublikowano

a tam takie tance, jak stypa pogrzebowa, zabrałem żone , po drodze do Mc Donalad i do domuciu :naughty:

Opublikowano

a tam takie tance, jak stypa pogrzebowa, zabrałem żone , po drodze do Mc Donalad i do domuciu :naughty:

widzieliśmy Was jak wyjeżdżaliście Plazy .... :naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 00:33_________________________________________________uciekam panowie :hi:

Opublikowano

i jak sie prezenci w nocy???

Opublikowano

Dopisany: 28 Luty 2009, 00:33[/size]_________________________________________________uciekam panowie :hi:

dogonimy :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 00:36_________________________________________________gdzie sie wszyscy podziali ? :cool1:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 00:46_________________________________________________to ja tez ide :hi: :gwizdanie:

Opublikowano

bry wieczor jeszcze czy juz dzien dobry?

sorki ze nie udalo mi sie dotrzec... w ramach zadosc uczynienia moge postawic flaszke nr 4 :decayed:

dobranoc :hi:

Opublikowano

SHELL ueber ALLES, zapomnijcie o innych paliwach serio - Orlen to już wogóle tragedia

sorry, że cofnę trochę temat ale Shell w Kaliszu na Wrocławskiej to tragedia. Pb95 i 98 to paliwa z WEBO (mała, tania sieć działająca dzięki przekrętom) a kolega wymieniał już pompowtryski i jakieś pierdoły w 1.9TDI jak się okazało, że z dystrybutora z ON leciało Pb... oczywiście na koszt stacji.

osobiście tankuję tylko na Statoil i Neste, mój ojciec zrobił 300k km na paliwie w większości ze Statoil i nic złego nigdy się nie działo.

Opublikowano

ja u Siebie nie mam statoila :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.