Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grunt, że się nie poddałeś :P

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nasi bilardzisci przeszli chyba na zawodowstwo :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba tak :( [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:37_________________________________________________Dobranoc wszystkim

Opublikowano

dobrywieczór .. włąsnie wróciłem ze spociku ... w Radomiu :D

Opublikowano

dobrywieczór .. włąsnie wróciłem ze spociku ... w Radomiu :D

:hi:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 22:42_________________________________________________jak tam Madas26 strzeliłęs te 85pkt

Opublikowano

hej .... my już po kręglach ...

oznajmniam że przegrałem flaszkę z Kuredu :naughty: czyli nie zdobyłem 85 pkt :embarrassed:

Opublikowano

hej .... my już po kręglach ...

oznajmniam że przegrałem flaszkę z Kuredu :naughty: czyli nie zdobyłem 85 pkt :embarrassed:

dobrze ze tylko flaszke a nie :a4fan:

Opublikowano

hej .... my już po kręglach ...

oznajmniam że przegrałem flaszkę z Kuredu :naughty: czyli nie zdobyłem 85 pkt :embarrassed:

dobrze ze tylko flaszke a nie :a4fan:

no ale flaszka idzie na potrzeby spotowe więc szczytny cel :evil:

Opublikowano

hej .... my już po kręglach ...

oznajmniam że przegrałem flaszkę z Kuredu :naughty: czyli nie zdobyłem 85 pkt :embarrassed:

dobrze ze tylko flaszke a nie :a4fan:

no ale flaszka idzie na potrzeby spotowe więc szczytny cel :evil:

czyli zostaje w klubie :good:

Opublikowano

hej .... my już po kręglach ...

oznajmniam że przegrałem flaszkę z Kuredu :naughty: czyli nie zdobyłem 85 pkt :embarrassed:

dobrze ze tylko flaszke a nie :a4fan:

no ale flaszka idzie na potrzeby spotowe więc szczytny cel :evil:

czyli zostaje w klubie :good:

dokładnie już są 3 sztuki :naughty::kox:

Opublikowano

szefo tez był

był ale sie zorał dwoma piwami :polew:

Opublikowano

szefo tez był

był ale sie zorał dwoma piwami :polew:

bo zapracowany jest tak to juz jest jak sie robi od switu a nie od 10

Opublikowano

szefo tez był

był ale sie zorał dwoma piwami :polew:

bo zapracowany jest tak to juz jest jak sie robi od switu a nie od 10

Musashi zapracowany ... :polew: przecież to prezes :evil:

Opublikowano

Adas nie wiem co tankujesz ale ja bym innego niż Shella do niuni nie zalał.

a ja w życiu shella :cool1::decayed: tylko statoil lub BP :kox:

Opublikowano

szefo tez był

był ale sie zorał dwoma piwami :polew:

bo zapracowany jest tak to juz jest jak sie robi od switu a nie od 10

Musashi zapracowany ... :polew: przecież to prezes :evil:

tym bardziej głowa pracuje 24 h

Opublikowano

Adas nie wiem co tankujesz ale ja bym innego niż Shella do niuni nie zalał.

a ja w życiu shella :cool1::decayed: tylko statoil lub BP :kox:

a ja tankuje zazwyczaj na wioskach ...mieszają dobre paliwo :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

czesc wszystkim. juz po kreglo-bilardzie :naughty:

dziekuje wszystkim za swietna zabawę :good:

Opublikowano

czesc wszystkim. juz po kreglo-bilardzie :naughty:

dziekuje wszystkim za swietna zabawę :good:

to i ja dziękuje .... za przednią zabawę i za dokopanie mi w kręgle ..... :kox:

Opublikowano

Adas nie wiem co tankujesz ale ja bym innego niż Shella do niuni nie zalał.

a ja w życiu shella :cool1::decayed: tylko statoil lub BP :kox:

BP omijam wielkim łukiem choc mam pod nosem stacje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.