Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Być może czujnik czystości paliwa, czytałem, że któryś z silników ma takowy. Zajej auto V-Power 99 i zobacz czy przejdzie, a jak nie to zapraszamy na SPOT w niedzielę i poproś musashiego o podłączenie VAGA, może wyskoczy jakiś błąd.

Pawel i jak tam lektura ???

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Być może czujnik czystości paliwa, czytałem, że któryś z silników ma takowy. Zajej auto V-Power 99 i zobacz czy przejdzie, a jak nie to zapraszamy na SPOT w niedzielę i poproś musashiego o podłączenie VAGA, może wyskoczy jakiś błąd.

Pawel i jak tam lektura ???

dzisiaj wlasnie na hamowni bylem.. i wyskoczyl blad cisnienia,

ale zalane bylo normalna benzynka, zadnych v-powerow,

zeby zobaczyc jak bedzie na v-power 99 to musze caly oproznic ten co teraz mam no nie ?

bede w niedziele :gwizdanie:

Opublikowano

Adas nie wiem co tankujesz ale ja bym innego niż Shella do niuni nie zalał.

Opublikowano

Pawel i jak tam lektura ???

jak zawsze poszerzyłem wiedze bo popełniłem ten sam bład co wszysc kupiłem nie takie ledy j

Opublikowano

Adas nie wiem co tankujesz ale ja bym innego niż Shella do niuni nie zalał.

no shella :) zle zwykla benz :) nie v-power :mysli:

Opublikowano

Lej V-Power 99, nie jest dużo droższa ale dużo lepsza, ja leję tylko V-Power Diesel i spalanie jest nawet mniejsze :)

Pawel jak to złe LEDy kupiłeś ???

Opublikowano

tez bede :gwizdanie:

Opublikowano

SHELL ueber ALLES, zapomnijcie o innych paliwach serio - Orlen to już wogóle tragedia

Opublikowano

Pawel jak to złe LEDy kupiłeś ???

bodajrze w5w a sa h6e czy cos w tym stylu a kazdym badz razie kupiłem z płaskim wejsciem a jam okragłym [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:55_________________________________________________

SHELL ueber ALLES, zapomnijcie o innych paliwach serio - Orlen to już wogóle tragedia

tu mogłbym sie spierac widzialem raporty z stacji orlen i porownania ich laborantow znajomy ma stacje ORLENU

Opublikowano

Paweł jest kolega na forum co z chęcią odkupi od Ciebie oprawki w5w, zaraz znajdę i dam linka

Opublikowano

vario-tech a bedziesz tez w niedziele ? :gwizdanie:

Opublikowano

Paweł jest kolega na forum co z chęcią odkupi od Ciebie oprawki w5w, zaraz znajdę i dam linka

ja juz je dałem kumplowi do mk4

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/b6_alt_montaz_led_zamiast_postojowek-t67385.0.html;new[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:01_________________________________________________Adas na 110% będę :)

fajowo, wreszcie poznam Wszystkich :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:04_________________________________________________a tymczasem.. ide na jakies piwko, milego wieczoru :naughty:

Opublikowano

Pawel jak to złe LEDy kupiłeś ???

bodajrze w5w a sa h6e czy cos w tym stylu a kazdym badz razie kupiłem z płaskim wejsciem a jam okragłym [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:55_________________________________________________

SHELL ueber ALLES, zapomnijcie o innych paliwach serio - Orlen to już wogóle tragedia

tu mogłbym sie spierac widzialem raporty z stacji orlen i porownania ich laborantow znajomy ma stacje ORLENU

co do stacji orlenu to w poznaniu tankje tylko na 2 albo u tego kumpla albo tu naprzeciwko selgrosu

Opublikowano

Adas to narka

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/b6_alt_montaz_led_zamiast_postojowek-t67385.0.html;new[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:01_________________________________________________Adas na 110% będę :)

fajowo, wreszcie poznam Wszystkich :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:04_________________________________________________a tymczasem.. ide na jakies piwko, milego wieczoru :naughty:

No to miłego wieczoru przy piwku i do zobaczenia na spocie :)[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:08_________________________________________________20 aut na spocie bedzie chyba lekko :rolleyes:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:18_________________________________________________

Pawel jak to złe LEDy kupiłeś ???

Co tu mowic o ledach to jest pikus az wstyd sie przyznac ale na poczatku jak kupiłem auto ksenony swieciły nierowno drazniło mnie to jak byk wiec załozyłem ze sa tam standardowe zarowku czyli d2s jak je zapkupiłem i wziołem sie do wymiany okazało sie ze na tych z auta jest jakies ustrojstwo potem okazało sie ze to sa d1s o taki ze mnie spec ale sprzedawac przyjał mi te d2s zarniki i wszystko dobrze sie skonczyło wiec zakup ledow przez mnie to pikus :polew:

Opublikowano

Pawel jak to złe LEDy kupiłeś ???

bodajrze w5w a sa h6e czy cos w tym stylu a kazdym badz razie kupiłem z płaskim wejsciem a jam okragłym [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:55_________________________________________________

SHELL ueber ALLES, zapomnijcie o innych paliwach serio - Orlen to już wogóle tragedia

tu mogłbym sie spierac widzialem raporty z stacji orlen i porownania ich laborantow znajomy ma stacje ORLENU

[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:28_________________________________________________sorry za ponowny cytat ale widzę, że miałeś trochę problemów
Opublikowano

raczej smiesznych zdarzen i duzo zdziwienia jak lampy wymontowałem do zmiany zarnikow

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.