Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o Suli w końcu wyrwał się z zakorkowanej stolicy do Wlkp ... podobno dzisiaj jedne światła u Was nie działały i już całe miasto legło w gruzach :)

Ja tam na wioskę po drugiej stronie rzeki staram się nie jeździć jak nie muszę :tongue4: Z Pragi jestem :naughty:

Co do reszty http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1588476,0,,ministerstwo_zrywa_negocjacje_w_sprawie_autostrady_do_lodzi,wiadomosc.html :( ;( :slina::wallbash: :wallbash: :wallbash::fool: :fool: :fool: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :ranting1: :bicz::beksa::wtf::rant::no::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

czyli dopiero w 2013 przyjedziesz do nas na spota?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żeby :no: Na spota do Poznania po A2 to mnie chyba moje dzieci będą wozić ;( ;(

Opublikowano

o Suli w końcu wyrwał się z zakorkowanej stolicy do Wlkp ... podobno dzisiaj jedne światła u Was nie działały i już całe miasto legło w gruzach :)

Ja tam na wioskę po drugiej stronie rzeki staram się nie jeździć jak nie muszę :tongue4: Z Pragi jestem :naughty:

Co do reszty http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1588476,0,,ministerstwo_zrywa_negocjacje_w_sprawie_autostrady_do_lodzi,wiadomosc.html :( ;(

szczerze to mi bardziej by pasowało żeby zrobili autobane do granicy zachodniej .. a to do Wawy przesunęli ździebbko na południe żebym miał do rodziców bliżej/szybciej :D

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

Żeby :no: Na spota do Poznania po A2 to mnie chyba moje dzieci będą wozić ;( ;(

:polew: :polew: no co Ty .... chyba wnuki :tongue4:

Opublikowano

Żeby :no: Na spota do Poznania po A2 to mnie chyba moje dzieci będą wozić ;( ;(

:polew: :polew: no co Ty .... chyba wnuki :tongue4:

Baaardzo śmieszne :no::( Łapię doła:dziura: :thumbdown: :thumbdown: - idę się napić :beksa:

Opublikowano

Żeby :no: Na spota do Poznania po A2 to mnie chyba moje dzieci będą wozić ;( ;(

:polew: :polew: no co Ty .... chyba wnuki :tongue4:

Baaardzo śmieszne :no::( Łapię doła:dziura: :thumbdown: :thumbdown: - idę się napić :beksa:

a co będziesz chlipał tam :mysli:

Opublikowano

madas sfochowales sie na mnie za cos ? :mysli:

Opublikowano

madas sfochowales sie na mnie za cos ? :mysli:

nie ....czemu :mysli: a coś przeskrobałeś Adasiek :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 23:55_________________________________________________

madas sfochowales sie na mnie za cos ? :mysli:

Musashi zostawił Ci info do Twojego pytanie na poprzedniej stronie :)

Opublikowano

madas sfochowales sie na mnie za cos ? :mysli:

nie ....czemu :mysli: a coś przeskrobałeś Adasiek :naughty:

nic nie przeskrobalem, tylko cos ostatnio taki malomowny :gwizdanie:

Opublikowano

madas sfochowales sie na mnie za cos ? :mysli:

nie ....czemu :mysli: a coś przeskrobałeś Adasiek :naughty:

nic nie przeskrobalem, tylko cos ostatnio taki malomowny :gwizdanie:

aaaa bo chory byłem i dzisiaj po pifku puściło mnie :naughty::kox:

Opublikowano

a widzialem, dziekuje :) juz do Niego tam daje na PW :)

Opublikowano

a widzialem, dziekuje :) juz do Niego tam daje na PW :)

on zamroczony po browarach kręglowych :naughty::decayed:

Opublikowano

tak bym sie juz pochwalil wynikiem, a tak to bejbe niesprawna bo mi paliwo odcina :confused4:

Opublikowano

tak bym sie juz pochwalil wynikiem, a tak to bejbe niesprawna bo mi paliwo odcina :confused4:

kurde nie dobrze ale mam nadzieję że do spota się uporasz z tym :mysli:

Opublikowano

tak bym sie juz pochwalil wynikiem, a tak to bejbe niesprawna bo mi paliwo odcina :confused4:

kurde nie dobrze ale mam nadzieję że do spota się uporasz z tym :mysli:

do niedzielnego ? no co Ty..

w srode dopiero bede jechal do ASO zeby mi zrobili to,

i mam nadzieje ze to zrobia, bo jak nie to wpie... :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 00:03_________________________________________________a tymczasem moze Musashi cos podpowie :gwizdanie:

Opublikowano

to nie będzie Ci na spocie??

Opublikowano

to nie będzie Ci na spocie??

bede, jezdzic sie da, ale delikatnie

Opublikowano

to nie będzie Ci na spocie??

bede, jezdzic sie da, ale delikatnie

no to super ... bardzo się cieszę :):good:

Opublikowano

to nie będzie Ci na spocie??

bede, jezdzic sie da, ale delikatnie

no to super ... bardzo się cieszę :):good:

a ja tak nie lubie delikatnie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.