Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ja widziałem u Marcina wynik 4.7 przy jeździe 100 km/h i ja mam tak samo przy tej prędkości .... potem ustabilizowała się na 4.8 i tak jechał sobie ..szkoda że nie nagrałem :mysli:

zaznaczam ze mgla okrutna byla,

widocznosc ograniczona do tego stopnia, że Adasia na sasiednim fotelu widac nie bylo... :cool1: na szczeście było go słychać :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ja widziałem u Marcina wynik 4.7 przy jeździe 100 km/h i ja mam tak samo przy tej prędkości .... potem ustabilizowała się na 4.8 i tak jechał sobie ..szkoda że nie nagrałem :mysli:

zaznaczam ze mgla okrutna byla,

widocznosc ograniczona do tego stopnia, że Adasia na sasiednim fotelu widac nie bylo... :cool1: na szczeście było go słychać :wink4::decayed:

:polew: :polew: ale pilotem jego byłem z navi dawał ja mu polecenia jak ma jechać " 200m lewy zakręt 30 stopni, potem 600m prosta" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem u Marcina wynik 4.7 przy jeździe 100 km/h i ja mam tak samo przy tej prędkości .... potem ustabilizowała się na 4.8 i tak jechał sobie ..szkoda że nie nagrałem :mysli:

zaznaczam ze mgla okrutna byla,

widocznosc ograniczona do tego stopnia, że Adasia na sasiednim fotelu widac nie bylo... :cool1: na szczeście było go słychać :wink4::decayed:

:polew: :polew: ale pilotem jego byłem z navi dawał ja mu polecenia jak ma jechać " 200m lewy zakręt 30 stopni, potem 600m prosta" :polew:

slucham Adasia jade wg instrukcji, nagle zakret, zamiast lewy 5, to prawy 3 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było tak :evil: zacząłem pilotować bo był zakręt a Marcinek chciał prosto jechać :naughty::tongue4::polew: więc wziąłem sprawy w soje rączki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było tak :evil: zacząłem pilotować bo był zakręt a Marcinek chciał prosto jechać :naughty::tongue4::polew: więc wziąłem sprawy w soje rączki :kox:

chyba nóżki, dalej szedłeś piechotą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu różowo się robi :naughty: przyjeżdża ktoś brudnym autem jutro czy będę rodzynkiem? :kox:

ja .. jak dotrę to będzie miało ponad 3500km w 2 tygodnie bez mycia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu różowo się robi :naughty: przyjeżdża ktoś brudnym autem jutro czy będę rodzynkiem? :kox:

ja .. jak dotrę to będzie miało ponad 3500km w 2 tygodnie bez mycia :P

no, chociaż jeden porządny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu różowo się robi :naughty: przyjeżdża ktoś brudnym autem jutro czy będę rodzynkiem? :kox:

ja .. jak dotrę to będzie miało ponad 3500km w 2 tygodnie bez mycia :P

karniaka postawisz za to :naughty::evil:

nie było tak :evil: zacząłem pilotować bo był zakręt a Marcinek chciał prosto jechać :naughty::tongue4::polew: więc wziąłem sprawy w soje rączki :kox:

chyba nóżki, dalej szedłeś piechotą :polew:

ale zobacz że w tym samym czasie byliśmy w Poznaniu z Kalisza :naughty: niezłe mam chody co :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć panowie - ja ze swoją ekonomicznie zszedłem do 7,5 ale to już jazda na emeryta niezgodna ze swoją natura i szybko wróciłem do normalnej jazdy, w sumie to każde auto jest ekonomiczne jak sie nie używa obrotów ! nawet RS :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było zabawnie chociaż :polew:

no, gdy Adaś dzwonił po 10 min, że może jednak wolałby jechać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było zabawnie chociaż :polew:

no, gdy Adaś dzwonił po 10 min, że może jednak wolałby jechać :polew:

zadzwoniłem ale będąc w poznaniu gdzie ten żółwik się podziewa :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem ale będąc w poznaniu gdzie ten żółwik się podziewa :naughty::tongue4:

pobłądziłem we mgle :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem ale będąc w poznaniu gdzie ten żółwik się podziewa :naughty::tongue4:

pobłądziłem we mgle :polew:

no ale mgła była naprawdę okrutna.....

co z kropkiem dla Nikusia za dezercje :mysli::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nas na spocie nie będzie, bo auto jest tak uj***ne, że klękajcie narody :decayed:

Wczorajsze 700km w deszczu zrobiło swoje, na dodatek pojeździłem trochę po terenie budowy, gdzie błoto i roztopy :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 11:40_________________________________________________Może dodam, że przed wyjazdem było konkret brudne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć panowie - ja ze swoją ekonomicznie zszedłem do 7,5 ale to już jazda na emeryta niezgodna ze swoją natura i szybko wróciłem do normalnej jazdy, w sumie to każde auto jest ekonomiczne jak sie nie używa obrotów ! nawet RS :naughty::decayed:

ja kiedyś chciałem oszczędnie Laguną II kombi 1.8 jeździć po mieście .. wyszło po 200km mordęgi, że zaoszczędziłbym pół litra 95 na każde 100km i na tym się skończyło oszczędzianie,

jak będę chciał oszczędzać to se sieciówkę kupię i tramwajem będę jeździł :P

jedyna korzyść z ekonomicznej jazdy to to że nie musisz na stacje zajechać ;)

no i co to za ekonomiczna jazda że 1.9 spaliło 4.7 .. może 3litry spaliło 5.3 a pojemność blisko 2x większa .. nie wspomnę że jeszcze gekoniasty napęd :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież możecie przyjechać ....

Dzięki za pozwolenie :decayed:

Azunię choróbsko męczy i niestety nic z tego ;(

Jadę na pocztę pierwsze breloczki wysyłać :dance:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 12:03_________________________________________________Różnice w spalaniu u mnie są dużo większe.

Jadąc ekonomicznie 6,5l czas 4,5h

Jadąc ostro 9l czas 3,5h

Po mieście oszczędza się po kilka minut, a spalanie 10 zamiast 12. A do tego mniej dostaje cała reszta auta.

Ekonomicznie to nie jest nie wiadomo jak na emeryta, po trasie jadę 100 i wyprzedzam jak trzeba. Tyle, że delikatnie operuję gazem i patrzę daleeeeko... Do tego jak jadę do pracy, to jadę zarobić, dostaję za km i im taniej to przejadę, tym więcej $ zostaje dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...