Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taaakkk jasne :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fantastic tajemnica :)

Ive żółte przeciwmgłowe na razie odpadają, do czasu jak znajdę odpowiednią folię, ta co mam jest do d... za mało elastyczna do oklejenia zaokrąglonego halogenu

Opublikowano

zaraz cholera mnie trafi z tym netem :disgust:

Opublikowano

zaraz cholera mnie trafi z tym netem :disgust:

co tam ci sie dzieje ?

neo masz ?

Opublikowano

zaraz cholera mnie trafi z tym netem :disgust:

co tam ci sie dzieje ?

neo masz ?

tak mam neo, chyba wifi mi siada :disgust:

Opublikowano

podłącz kabel i sprawdź, może wifi jest okej -czasem TP robi jakieś manewry

Opublikowano

przyczyną jest to że nie mam ani jednego programu antywirusowego,a do tego zapomniałem wgrać firewire ale właśnie to robie :evil:

Opublikowano

cos kiepsko Wam idzie to spamowanie... :mysli: ciekawe gdzie jest nasz najwiekszy poeta madasek? :cool1:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 19:36_________________________________________________mlody polecam to --> http://www.avg.pl/pobierz.html

i na srdoku pierwszy link :wink4:

Opublikowano

cos kiepsko Wam idzie to spamowanie... :mysli: ciekawe gdzie jest nasz najwiekszy poeta madasek? :cool1:

musashi coś o jakimś spocie pisał, więc może właśnie gdzieś spotują i to bez nas :fool: :fool: :fool:

Opublikowano

Gartki klubowicza Młody :good: Szczególnie w tak młodym wieku :wink4:

Wiesz co to oznacza na Zlocie :cool1::naughty: :naughty:

Opublikowano

cos kiepsko Wam idzie to spamowanie... :mysli: ciekawe gdzie jest nasz najwiekszy poeta madasek? :cool1:

musashi coś o jakimś spocie pisał, więc może właśnie gdzieś spotują i to bez nas :fool: :fool: :fool:

to trzeba by im jakas czytanke tu zostawic co? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

84 Firewalla chciałeś chyba powiedzieć, jak Ci komp padnie przez trojany to zapraszam do siebie :) mam na to lekarstwo

Opublikowano

znowu mnie wywaliło!!

[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 19:42_________________________________________________

84 Firewalla chciałeś chyba powiedzieć, jak Ci komp padnie przez trojany to zapraszam do siebie :) mam na to lekarstwo

ja nigdy nie używałem antywirusów zawsze na spybocie leciałem i było OKI

Opublikowano

Zrób reset, modem reset odczekaj kilka minut i może ruszy na cacy

Opublikowano

Zrób reset, modem reset odczekaj kilka minut i może ruszy na cacy

robiłem już[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 19:56_________________________________________________

Gartki klubowicza Młody :good: Szczególnie w tak młodym wieku :wink4:

Wiesz co to oznacza na Zlocie :cool1::naughty: :naughty:

dzięki Suli, a co do młodego wieku to ktoś was musi zastąpić bo słyszałem, że na was nadszedł już czas by przejść na emeryturę :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

84 to walinj drinka i na spokojnie podejdź do tematu - widocznie złośliwość rzeczy martwych

Opublikowano

84 to walinj drinka i na spokojnie podejdź do tematu - widocznie złośliwość rzeczy martwych

jak na razie jest ok, spybot pousuwał kilka błędów i jakoś teraz idzie :good: :good: :good:

dokładnie po blokował mi 108429 procesy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 20:03_________________________________________________uciekam bede później :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Narka młody

Opublikowano

cześc :cool1:

Vari wpadasz na spot z Magdą ??

Opublikowano

Nie wiem a co byś od niej chciał ??? Weź dla mnie Dance Floor jak by co :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.