Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

madas kable wzdłóż auta ciągnąłem

oooo kurde to już się nie mogę doczekać :kox: :kox: :kox: wezmę płytke dla Ciebie z muzą rasta :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

witam :hi:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 21:19_________________________________________________vario te rs sa super[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 21:20_________________________________________________szkoda ze jutro jest moj ostatni spocik :( ,nastepny dopiero w lipcu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wakacje masz blind ??? a RSy są fajne nie powiem :)[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 21:27_________________________________________________http://www.tein.co.jp/e/special/channel/index.html

Proponuję obejżeć pierwszy filmik o zawieszeniach TEIN i co tam widać ??? Leszek Kuzaj w oficjalnym filmie Teina - hihi, mam ten sam zawias co Kuzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario teraz mam wakacje, musze wracac do pracy ;([br]Dopisany: 28 Luty 2009, 21:41_________________________________________________niestety bede w polsce dopiero w lipcu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 21:19_________________________________________________vario te rs sa super[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 21:20_________________________________________________szkoda ze jutro jest moj ostatni spocik :( ,nastepny dopiero w lipcu :wallbash:

kurde szkoda ....do lipca dużo czasu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrywieczór, po całym dniu mordęgi wreszcie odpoczynek z piwkiem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrywieczór, po całym dniu mordęgi wreszcie odpoczynek z piwkiem :>

i jak przeprowadzka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrywieczór, po całym dniu mordęgi wreszcie odpoczynek z piwkiem :>

i jak przeprowadzka :)

jeszcze nie wszystko, dziś prawie cąły dzień sam wszystko woziłem bo Paula była na uczelni, więc w sumie z 7 kursów zrobiłem, jeszcze ze 2 jutro, poza tym dzien do bani - baba mi prawie rozwaliła auto - ledwo uciekłem, o mało gościa na BP nie pobiłem a na koniec dnia jakiś stary dziad dzwonił po policje że na chodniku się zatrzymałem, a chcialem sprzet z auta wyładować - MASAKRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj KUREDU :)

a powitać Pana :hi:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 22:30_________________________________________________wiadomo ile osób jutro mnie wiecej bedzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim :hi: :hi: ja melduje jutro swoja obecność :good: :good:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 22:47_________________________________________________

dobrywieczór, po całym dniu mordęgi wreszcie odpoczynek z piwkiem :>

i jak przeprowadzka :)

jeszcze nie wszystko, dziś prawie cąły dzień sam wszystko woziłem bo Paula była na uczelni, więc w sumie z 7 kursów zrobiłem, jeszcze ze 2 jutro, poza tym dzien do bani - baba mi prawie rozwaliła auto - ledwo uciekłem, o mało gościa na BP nie pobiłem a na koniec dnia jakiś stary dziad dzwonił po policje że na chodniku się zatrzymałem, a chcialem sprzet z auta wyładować - MASAKRA

no to kiepski dzionek rzeczywiście :mysli::thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...