Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc Wojtus :)

siemka Michałku :tongue4: a gdzie Ty w centrum Poznania siedzisz? :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dokladnie na 6 pietrze w PFC :> ale zaraz wracam do firmy bo nic sie tu nie dzieje...

Opublikowano

to z 300m ode mnie :naughty:

Opublikowano

dzien dobry

Opublikowano

boli kogoś gardło , bo mnie jak sku*wysyn , aaaaałłłłłłł :thumbdown::sick3:

Opublikowano

boli kogoś gardło , bo mnie jak sku*wysyn , aaaaałłłłłłł :thumbdown::sick3:

mnie łeb i ucho, ale fajne to tez nie jest :disgust:

Opublikowano

to z 300m ode mnie :naughty:

a gdzie Ty urzedujesz? :cool1:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 10:11_________________________________________________mnie nic nie boli :> za malo sie hartujecie :gwizdanie: biezcie ze mnie przyklad :kox::evil:

Opublikowano

a gdzie Ty urzedujesz? :cool1:

tzn. obijam się :decayed: na skrzyżowaniu Ratajczaka i Powstańców Wlkp. :wink4:

Opublikowano

a gdzie Ty urzedujesz? :cool1:

tzn. obijam się :decayed: na skrzyżowaniu Ratajczaka i Powstańców Wlkp. :wink4:

smigam codziennie Ratajczaka od empiku az do browaru... :) jak zobaczysz srebrne Berlingo oklejone logo TALEX to na 90% to jestem ja :) ale muszisz miec szybki wzrok bo zazwyczaj gnam tam ok stówą :wink4:

Opublikowano

smigam codziennie Ratajczaka od empiku az do browaru... :) jak zobaczysz srebrne Berlingo oklejone logo TALEX to na 90% to jestem ja :) ale muszisz miec szybki wzrok bo zazwyczaj gnam tam ok stówą :wink4:

rzadko wyglądam przez okno, bo mieszkam na ósmym, ale spoko, będę pamiętać :cool1:

Opublikowano

widzę że centrum dzisiaj rządzi :evil:

boli kogoś gardło , bo mnie jak sku*wysyn , aaaaałłłłłłł :thumbdown::sick3:

może ode mnie się zaraziłeś we wtorek albo środe bo ja chory już wtedy byłem .... jeśli tak to sorry ;(

Opublikowano

może ode mnie się zaraziłeś we wtorek albo środe bo ja chory już wtedy byłem .... jeśli tak to sorry ;(

eee chyba nie , miałem zimną mirindę w aucie i rano mnie suszi złapało i wychlałem z połowę i wczoraj wieczorem już mnie tak piekło że szok
Opublikowano

może ode mnie się zaraziłeś we wtorek albo środe bo ja chory już wtedy byłem .... jeśli tak to sorry ;(

eee chyba nie , miałem zimną mirindę w aucie i rano mnie suszi złapało i wychlałem z połowę i wczoraj wieczorem już mnie tak piekło że szok

ja codziennie daje zimne browary i mi gardlo nie siada... :mysli:

Opublikowano

może ode mnie się zaraziłeś we wtorek albo środe bo ja chory już wtedy byłem .... jeśli tak to sorry ;(

eee chyba nie , miałem zimną mirindę w aucie i rano mnie suszi złapało i wychlałem z połowę i wczoraj wieczorem już mnie tak piekło że szok

ja codziennie daje zimne browary i mi gardlo nie siada... :mysli:

bo Ty zaprawiony jesteś :evil:

Opublikowano

ja codziennie daje zimne browary i mi gardlo nie siada... :mysli:

ja mam szlacheckie pochodzenie , rodowód sięga Wołynia , i jestem delikatny jak płatek rózy :decayed::polew:
Opublikowano

widzę że centrum dzisiaj rządzi :evil:

boli kogoś gardło , bo mnie jak sku*wysyn , aaaaałłłłłłł :thumbdown::sick3:

może ode mnie się zaraziłeś we wtorek albo środe bo ja chory już wtedy byłem .... jeśli tak to sorry ;(

mnie tez zarazlil, paskud :cool1::tongue4::polew:

Opublikowano

widzę że centrum dzisiaj rządzi :evil:

boli kogoś gardło , bo mnie jak sku*wysyn , aaaaałłłłłłł :thumbdown::sick3:

może ode mnie się zaraziłeś we wtorek albo środe bo ja chory już wtedy byłem .... jeśli tak to sorry ;(

mnie tez zarazlil, paskud :cool1::tongue4::polew:

kogo jeszcze ....robię liste żeby leki dostarczyc :gwizdanie:

Opublikowano

kogo jeszcze ....robię liste żeby leki dostarczyc :gwizdanie:

ja stosuję tylko metody naturalne :kox: :kox:

Opublikowano

kogo jeszcze ....robię liste żeby leki dostarczyc :gwizdanie:

ja stosuję tylko metody naturalne :kox: :kox:

to sie natrzyj Amolem :polew: :polew:

Opublikowano

kogo jeszcze ....robię liste żeby leki dostarczyc :gwizdanie:

ja stosuję tylko metody naturalne :kox: :kox:

może polecisz coś konkretnie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.