Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tak BTW tej żony twojej to powiem szczerze że jak zobaczyłem twój nick to też se pomyśałem że może kierownik V-Techa abo coś :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adas poziom usług, nie kompetencja itd itd, jak mówiłem mi nawety żarówki podwędzili :(

madas hmm, kiedyś byłem dealerem V-techu więc sentyment jakiś pozostał

Opublikowano

Dobra panowie ja uciekam, thx for all :naughty::hi:

PABLO narka :hi: wpadne kiedyś do Was do pubu Kazimierz tylko mam nadzieję że ciepło tam jest :naughty:

Opublikowano

dobrywieczór

Kurde ilu was tu jest, jak nie jeden ucieka to następny wita, co wy się tak zgadaliście na spamowanie :?: :polew:

Opublikowano

wieczór kuredu,

Opublikowano

panowie i Tetis ja uciekam spać, do zobaczenia jutro :hi:

a Ty co ....o tej godzinie :shocked:

no wlasnie, do 1.30 jeszcze czas :cool1:

Opublikowano

Kurde ilu was tu jest, jak nie jeden ucieka to następny wita, co wy się tak zgadaliście na spamowanie :?: :polew:

jak co wieczór :tongue4:

Opublikowano

Adas poziom usług, nie kompetencja itd itd, jak mówiłem mi nawety żarówki podwędzili :(

madas hmm, kiedyś byłem dealerem V-techu więc sentyment jakiś pozostał

ja też byłem kiedyś dealerem... :naughty:

Opublikowano

panowie i Tetis ja uciekam spać, do zobaczenia jutro :hi:

a Ty co ....o tej godzinie :shocked:

no wlasnie, do 1.30 jeszcze czas :cool1:

mlodego nie wyczujesz :mysli:

Opublikowano

Cześć kuredu :)

Opublikowano

ja sie zawijam, do juterka panocki - narciarz

a czemu tak szybko dzisiaj ??

do roboty musze rano wstać w środku nocy o 7.00

Opublikowano

ja sie zawijam, do juterka panocki - narciarz

a czemu tak szybko dzisiaj ??

do roboty musze rano wstać w środku nocy o 7.00

oż kurde to nie dla mnie taka okrutna godzina :decayed:

Opublikowano

Dobra panowie ja uciekam, thx for all :naughty::hi:

PABLO narka :hi: wpadne kiedyś do Was do pubu Kazimierz tylko mam nadzieję że ciepło tam jest :naughty:

Żeby nie było, Kazimierz to jest miejsce jak rynek gł a więc pełno w nim pijockich pubów :polew:

A pub to "le SCANDALE" :naughty:

Opublikowano

sajonara

Opublikowano

Kuredu a czym dealowałeś ???

Opublikowano

o jeny ja uwielbiam kakao ...masakrycznie - PYSZKA :kox:

zes mi apetytu narobil :mysli::rolleyes::kox:

Opublikowano

Cześć kuredu :)

siemka - pamiętasz o pałce negocjatorce????

Opublikowano

Przeczytam jutro bo godzina wampirów zaraz wybije i uciekam w kimono.

Narqa

Opublikowano

Dobra panowie ja uciekam, thx for all :naughty::hi:

PABLO narka :hi: wpadne kiedyś do Was do pubu Kazimierz tylko mam nadzieję że ciepło tam jest :naughty:

Żeby nie było, Kazimierz to jest miejsce jak rynek gł a więc pełno w nim pijockich pubów :polew:

A pub to "le SCANDALE" :naughty:

kurde a ja myślałem że mówisz o tym żebym wpadł na spot do galerii Kazimierz i wtedy zobaczę czy wejdę :naughty::polew:

Opublikowano

a co.... zawsze u niego kupujesz ??

Nie, pojechałem oblookać A4ke dla kolegi za Poznań, nie pamiętam miejscowości bo strasznie mała mieścina, kupiliśmy ją i pózniej zatrzymaliśmy się u was, ale tylko jeden szczegół mnie wkurzył, dużo u was tej kostki na ulicach :decayed:

kostki? hmm, gdzies ty jezdzil :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.