Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

f*ck... :disgust:

co sie staneło? :mysli:

TVP2 :disgust:

awaria nadajnika? :mysli:

Nie nie, jak włączyłem TVP2 to akurat strzelili na 1-1 :angry:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ch*j bombki strzelił... :thumbdown:

Opublikowano

Cześć ludziska :) co słychać ??

Opublikowano

no i przegrali :polew:

Opublikowano

no i przegrali :polew:

:blink: to ja już nie wiem o co chodzi :mysli::decayed:

Opublikowano

k**** co to była za masakryczna druga połowa ,,,,nie wspomnę już o zmianach na Kikut i Wilk :thumbdown::sick3:

Opublikowano

Cześć chłopiska :kox: :kox: :kox: :kox: dawno mnie tu nie było :gwizdanie:

dobry wieczór wszystkim :> :hi:

Opublikowano

k**** co to była za masakryczna druga połowa ,,,,nie wspomnę już o zmianach na Kikut i Wilk :thumbdown::sick3:

Najgorsze że w 1 połowie za***iście grali a w 2 połowie to była inna drużyna :wallbash:

Opublikowano

siemka :hi: :hi:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:42_________________________________________________

Cześć chłopiska :kox: :kox: :kox: :kox: dawno mnie tu nie było :gwizdanie:

dobry wieczór wszystkim :> :hi:

hejka Tetis[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:42_________________________________________________ :hi: :hi:
Opublikowano

k**** co to była za masakryczna druga połowa ,,,,nie wspomnę już o zmianach na Kikut i Wilk :thumbdown::sick3:

Najgorsze że w 1 połowie za***iście grali a w 2 połowie to była inna drużyna :wallbash:

to jest brak ogrania na takim poziomie rozgrywek :cool1:

Opublikowano

k**** co to była za masakryczna druga połowa ,,,,nie wspomnę już o zmianach na Kikut i Wilk :thumbdown::sick3:

no niestety siuę nie udało ,ale próbowaliśmy :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:43_________________________________________________panie Adamie cholera ,ale nie widziałem dzisiaj listonosza a miał przyjść :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

na Mc donalds o 15.30 :gwizdanie:

Opublikowano

ale i tak jestem dumny z LECHitów :good: :good: :good:

Opublikowano

ale i tak jestem dumny z LECHitów :good: :good: :good:

ja w jakimś stopniu też ....

Opublikowano

na Mc donalds o 15.30 :gwizdanie:

oki będę a jako eskorta rozumiem będziesz ty,ale mnie zaszczyt pier.........ł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:48_________________________________________________

ale i tak jestem dumny z LECHitów :good: :good: :good:

LECH i tak góra :good: :good:
Opublikowano

ale i tak jestem dumny z LECHitów :good: :good: :good:

ja w jakimś stopniu też ....

No prosze jaka klubowa solidarność :good:

:oklaski: :oklaski: brawo Panowie

Opublikowano

ale i tak jestem dumny z LECHitów :good: :good: :good:

ja w jakimś stopniu też ....

No prosze jaka klubowa solidarność :good:

:oklaski: :oklaski: brawo Panowie

aleście teraz dziobnęli cholera :tongue4: :tongue4: :polew:
Opublikowano

a co ....my takie fajne chłopaki jestemy :evil:

Opublikowano

k**** co to była za masakryczna druga połowa ,,,,nie wspomnę już o zmianach na Kikut i Wilk :thumbdown::sick3:

Najgorsze że w 1 połowie za***iście grali a w 2 połowie to była inna drużyna :wallbash:

ciekawe nie? :cool1:

Opublikowano

a jak tam zdrówko Madas oki :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.