Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no pasują Ci dzieci.....

pozdrów IZĘ od madaska :cool1: i złoż życzenia urodzinowe :wink4:

dzięki za życzonka , pozdrów Weronikę
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

eee wolę dzieci znajomych, za mlody jeszcze jestem , tu na zdjęciu też z Julką mojej koleżanki (nazywam ją biedroneczka hyhy)

nie boi się takiego wooya :P ?

PS.

Co to sa wiadomości obok avatarka .. bo piszę i piszę i ciągle tyle samo mam ?

Opublikowano

Hehe Julka Twoja mi się przypomniała dzisiaj, fajny, radosny brzdąc kochający mirindę , mogę ją wziąć na przechowanie :wink4::tongue4:

i tu się mylisz he hem bo fante a nie mirinde :gwizdanie:

Opublikowano

nie boi się takiego wooya :P ?

została tak przekupiona , że na krok mnie nie odstępuję :naughty::decayed:

wczoraj Julka wsysała mirindę , stad mój błąd sorky :embarrassed:

Opublikowano

nikus zakładzik może być o to że stawiam flaszke jak madas w 10 kolejkach rzuci więcej niż 85pkt :kox:

Opublikowano

Ive, a kiedy do nas wpadniesz na kawkę? :decayed: młodej jeszcze nie widziałeś, chyba że z wczorajszego zdjęcia :kox:

Opublikowano

Hehe Julka Twoja mi się przypomniała dzisiaj, fajny, radosny brzdąc kochający mirindę , mogę ją wziąć na przechowanie :wink4::tongue4:

i tu się mylisz he hem bo fante a nie mirinde :gwizdanie:

fante ubustwia ale jak nie ma to i mirynde uwielbia :)

Opublikowano

Ive, a kiedy do nas wpadniesz na kawkę? :decayed: młodej jeszcze nie widziałeś, chyba że z wczorajszego zdjęcia :kox:

może zrobimy spota u Was w domku hyhyhy , zdjęcia nie widziałem , jedynie na glosowaniu jak była malutka
Opublikowano

Ive, a kiedy do nas wpadniesz na kawkę? :decayed: młodej jeszcze nie widziałeś, chyba że z wczorajszego zdjęcia :kox:

może zrobimy spota u Was w domku hyhyhy , zdjęcia nie widziałem , jedynie na glosowaniu jak była malutka

to cofnij sie o pare stron tam jest jej foteczka :decayed:
Opublikowano

eee wolę dzieci znajomych, za mlody jeszcze jestem , tu na zdjęciu też z Julką mojej koleżanki (nazywam ją biedroneczka hyhy)

nie boi się takiego wooya :P ?

PS.

Co to sa wiadomości obok avatarka .. bo piszę i piszę i ciągle tyle samo mam ?

one sie zwiekszaja jak sie wypowiadasz w dzialach na forum technicznym... nabij ponad 100 a my Cie zaróżowimy jak chcesz :wink4:

Opublikowano

nikus zakładzik może być o to że stawiam flaszke jak madas w 10 kolejkach rzuci więcej niż 85pkt :kox:

ok ale jak rzucę to flaszka dla mnie na potrzeby spotowe ?? :naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 18:26_________________________________________________2csh080.jpg

Opublikowano

oto moja kobitka :decayed:

dy6lg1.jpg

masz Ive :decayed:
Opublikowano

oczywiscie Adam :) zrobimy ja na miejscu :naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 18:28_________________________________________________lece do domku :hi: bede za 20 min...

Opublikowano

oczywiscie Adam :) zrobimy ja na miejscu :naughty:

no nie wiem czy zrobimy bo 85 pkt to cięzko mi będzie :mysli:

Opublikowano

ale jak nie rzucisz 85pkt to Ty stawiasz :naughty:

Opublikowano

ale jak nie rzucisz 85pkt to Ty stawiasz :naughty:

ok ale Finke tym razem żebyśmy my mieli co pić :naughty:

Opublikowano

no no :naughty:

Opublikowano

no no :naughty:

znaczy może być czy whisky??

Opublikowano

jasne ze moze :wink4:

Opublikowano

jasne ze moze :wink4:

a Ty pijesz Finlandie :shocked: myślałem że tylko Jaśki :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.