Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

madas milej pracy :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

EJ!! A wy co?? Taka młoda godzina a wy już śpicie?!?! a potem moderatore mówi, że to ja tak wcześnie chodzę spać :polew: :polew: :polew:

o żesz kur....cze :shocked: żeś mnie zaszokował, wszyscy poszli spać to jo tyż :mysli::decayed: trzeba było dać znać :naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 10:11_________________________________________________

tak bo jadę do Tbg , to jakże miałoby być inaczej :naughty::decayed:

wiem i pewnie dlatego dobry nastrój ..... jedź ostrożnie kolieżko :wink4:

rozumiemy :tongue4::naughty:

tylko niespiesz sie za bardzoo koleiny nie spią :polew:

Opublikowano

musashi a ty w pracy czy w domku???[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 10:13_________________________________________________azunia a dlaczego nie bedzie ciebie na spociku??? :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 10:21_________________________________________________ok,to ja tez spadam. milego dzionka wszystkim :good:

Opublikowano

siema :hi: mnie tez chyba powoli jakieś choróbsko dopada... :kwasny:

Opublikowano

dzien dobry z samego rana :hi:

Opublikowano

azunia a dlaczego nie bedzie ciebie na spociku??? :gwizdanie

po 1. Przemek ma wyjazd i nie wiem kiedy wraca,

po 2. gardełko mi siada, jak co rok, o tej samej porze roku ;(

ale nie musisz się martwić o mnie :cool1:

na pewno z forum nie zniknę za szybko, chyba że Przemo weźmie laptopa :disgust: na razie poczytam forum przy śniadanku :kawa:

a na następny zlot na pewno przylecę :witch::wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 10:38_________________________________________________ :hi: Piechol, kuredu[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 10:38_________________________________________________idę po spamować gdzie indziej :naughty::wink4:

Opublikowano

a co jest z resztą ..... Nikuś to już zawsze się witał do tej godziny :mysli:

juz jestem... wczoraj pochalem i do pracy dopiero na 10.30 dotarlem :decayed:

w dodatku musialem ogarnac 13 stron :cool1:

Opublikowano

a co jest z resztą ..... Nikuś to już zawsze się witał do tej godziny :mysli:

juz jestem... wczoraj pochalem i do pracy dopiero na 10.30 dotarlem :decayed:

w dodatku musialem ogarnac 13 stron :cool1:

Cześć Michał :hi::)[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 11:24_________________________________________________Nike, ty chciałeś naklejkę klubową, nie?!
Opublikowano

Nike, ty chciałeś naklejkę klubową, nie?!

nie... ladnie poprosilem :>[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 11:27_________________________________________________ale pamiec masz dobra :)

Opublikowano

Nike, ty chciałeś naklejkę klubową, nie?!

nie... ladnie poprosilem :>[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 11:27_________________________________________________ale pamiec masz dobra :)

pamięć jak pamięć, wiem że jeszcze ktoś chciał, ale tego już nie pamiętam :embarrassed:

bo nas na tym spocie teraz też nie będzie, a nikt chyba z kalisza nie jedzie, nie wiem kiedy Ive wraca z Tbg...

więc trochę poczekasz za naklejką, ale napewno ją dostaniesz :decayed:

Opublikowano

Nike, ty chciałeś naklejkę klubową, nie?!

nie... ladnie poprosilem :>[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 11:27_________________________________________________ale pamiec masz dobra :)

pamięć jak pamięć, wiem że jeszcze ktoś chciał, ale tego już nie pamiętam :embarrassed:

bo nas na tym spocie teraz też nie będzie, a nikt chyba z kalisza nie jedzie, nie wiem kiedy Ive wraca z Tbg...

więc trochę poczekasz za naklejką, ale napewno ją dostaniesz :decayed:

spoko nie pali sie :) jak bedzie do czasu zlotu to starczy :) a jak nie to pewnie w trasie sie gdzies spotkamy i wtedy nakleje :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 11:32_________________________________________________zmykam do miasta bo kieras juz nas wygania :> do pozniej :hi:

Opublikowano

zmykam do miasta bo kieras juz nas wygania :> do pozniej :hi:

narazie :wink4:

Opublikowano

:hi: witam wszystkich tu obecnych :hi:

(czyli samego siebie) :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 14:30_________________________________________________dlaczego nikogo nie ma jak ja jestem :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

jestem jak coś :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 14:51_________________________________________________ja mam naklejki ....tylko muszę znależć i przywiozę na spot :)

Opublikowano

czesc spamer :decayed:

Opublikowano

czesc spamer :decayed:

że niby kto ..... :mysli: bo ja poeta :gwizdanie:

Opublikowano

czesc spamer :decayed:

że niby kto ..... :mysli: bo ja poeta :gwizdanie:

poeta vel spamer :tongue4:

Opublikowano

czesc spamer :decayed:

że niby kto ..... :mysli: bo ja poeta :gwizdanie:

poeta vel spamer :tongue4:

czyli jednak o mnie chodziło a już miałem nadzieję że o Mlodzika :gwizdanie:

Opublikowano

no przeciez to Ty jestes naczelny spamer :gwizdanie:

Opublikowano

no przeciez to Ty jestes naczelny spamer :gwizdanie:

może jeszcze tak ale konkurencja mi się pojawiła okrutna :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.