Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podobno jak córka jest podobna do taty a syn do mamy to dobrze :kox:

tak mówią ....ważne żeby zdrowo się rozwijała :wink4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podobno jak córka jest podobna do taty a syn do mamy to dobrze :kox:

tak mówią ....ważne żeby zdrowo się rozwijała :wink4:

dokładnie :good:

Opublikowano

Musashi to zalezy od operatorki.. :naughty:

Opublikowano

już sie chcecie mnie pozbyć-nieładnie :mysli: :mysli: :mysli:

właśnie o to chodzi że przestraszyłem się ...myślałem że uciekasz ....potem że czekasz a na końcu że szczekasz :cool1::tongue4: byłoby mi bardzo smutno :embarrassed::naughty:

no myśle bo :bicz3: :bicz3: :dance:
Opublikowano
:mysli::evil:
Opublikowano

Dobra Panowie, lecę w kimono bo jutro ciężko będzie się podnieść :kox:

dobranoc Wam :notworthy:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Wentylek dobrze że masz humor ....bo ja zdycham ...gorączke mam ...ale forum to forum siedzieć trza :slina:

Opublikowano

ale sliczna :):kox::good: :good: :good: :good: :good:

musi być śliczna, w końcu moja córa :decayed::kox: :kox:

dokladnie, ale nic wiecej nie pisze, Yelo czuwa :naughty: :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:33_________________________________________________

Musashi to zalezy od operatorki.. :naughty:

a widziales poprawilem kolejnosc :naughty:

Opublikowano

Pozazdrościć Azunia córeczki :> Ciekawe czy się z charakterem do mamusi wrodzi :naughty::wink4:

Opublikowano

Pozazdrościć Azunia córeczki :> Ciekawe czy się z charakterem do mamusi wrodzi :naughty::wink4:

oj to kosa będzie jeśli tak :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Wentylek dobrze że masz humor ....bo ja zdycham ...gorączke mam ...ale forum to forum siedzieć trza :slina:

życzę zdrowia ja tak miałem kilka dni wstecz, a humor to mam zawsze :hi: :hi: :good:
Opublikowano

Pozazdrościć Azunia córeczki :> Ciekawe czy się z charakterem do mamusi wrodzi :naughty::wink4:

to się okaże :naughty:

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Dobra Panowie, lecę w kimono bo jutro ciężko będzie się podnieść :kox:

dobranoc Wam :notworthy:

narazie Azunia :hi:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Wentylek dobrze że masz humor ....bo ja zdycham ...gorączke mam ...ale forum to forum siedzieć trza :slina:

życzę zdrowia ja tak miałem kilka dni wstecz, a humor to mam zawsze :hi: :hi: :good:

to tak jak ja ...zapytaj mojej żony ..jak jest tam gdzieś obok :polew:

Opublikowano

Dobra Panowie, lecę w kimono bo jutro ciężko będzie się podnieść :kox:

dobranoc Wam :notworthy:

no to dobranoc :hi:

Opublikowano

dobrej nocy Azunna :hi:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Wentylek dobrze że masz humor ....bo ja zdycham ...gorączke mam ...ale forum to forum siedzieć trza :slina:

życzę zdrowia ja tak miałem kilka dni wstecz, a humor to mam zawsze :hi: :hi: :good:

to tak jak ja ...zapytaj mojej żony ..jak jest tam gdzieś obok :polew:

gdzie koło ciebie bo koło mnie jej nie ma :mysli: :mysli: :polew: :polew:
Opublikowano

podobno jak córka jest podobna do taty a syn do mamy to dobrze :kox:

ale tylko do szyi :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Wentylek dobrze że masz humor ....bo ja zdycham ...gorączke mam ...ale forum to forum siedzieć trza :slina:

życzę zdrowia ja tak miałem kilka dni wstecz, a humor to mam zawsze :hi: :hi: :good:

to tak jak ja ...zapytaj mojej żony ..jak jest tam gdzieś obok :polew:

gdzie koło ciebie bo koło mnie jej nie ma :mysli: :mysli: :polew: :polew:

oż k**** to gdzie ona się szlaja :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.